Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Trzebnica

Leśna 2, 55-100 Trzebnica
http://www.hoteltrzebnica.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Katarzyna Wszoła Sales Manager 48 71...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Trzebnica

Czterogwiazdkowy obiekt zaprasza gości już od czerwca

Data aktualności: 22-11-2012

 • Czterogwiazdkowy obiekt zaprasza gości już od czerwca - Hotel Trzebnica

  Położony w sąsiedztwie dawnego kompleksu zdrojowego Hotel Trzebnica jest kolejną inwestycją właścicieli Karczmy Leśnej, znajdującej się w tej samej miejscowości.
   

   

   

   

   

   

   

  Hotel odda do dyspozycji gości 60 pokoi typu Standard, 4 pokoje o podwyższonym standardzie typu Superior oraz 3 apartamenty.
  W obiekcie znajdą się również 2 sale konferencyjne z możliwością dzielenia o łącznej powierzchni 96 mkw. Sale zostały wyposażone w nowoczesne rozwiązania audiowizualne i informatyczne, w tym bezprzewodowy internet, projektor multimedialny, nagłośnienie oraz system do wideokonferencji. W przypadku większych grup zastosowanie znajdzie wielofunkcyjna sala bankietowa o powierzchni 390 mkw., zaś na kameralne spotkania oraz rozmowy kwalifikacyjne polecany jest Business Room. W zależności od liczby uczestników, zaplanowanego czasu na posiłek, czy charakteru spotkania personel obiektu ma doradzać w wyborze zarówno formy posiłku, jak i najbardziej odpowiedniego menu.

  Jak zapewniają przedstawiciele obiektu, we współpracy z sąsiadującym z hotelem Trzebnickim Parku Wodnym Zdrój możliwe będzie zorganizowanie szkoleń połączonych z meczami hokeja podwodnego, jak również wieczorów tanecznych, występów kabaretowych czy turniejów szachowych. Ponadto obsługa hotelu będzie w stanie zorganizować ekskluzywny bankiet, przyjęcie grillowe w ogrodzie, czy piknik dla kilkuset osób. Hotelowa restauracja będzie oferowała lekkie potrawy z dodatkiem aromatycznych ziół oraz dania oparte na regionalnych recepturach w nowoczesnym wydaniu. Na terenie obiekcie funkcjonować będą również bar oraz centrum rekreacyjne z częścią fitness, siłownią cardio, sauną i pokojem do masażu.  źródło: www.hoteltrzebnica.pl