Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Trzebnica

Leśna 2, 55-100 Trzebnica
http://www.hoteltrzebnica.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Katarzyna Wszoła Sales Manager 48 71...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Trzebnica

Czterogwiazdkowy hotel otwarty i gotowy na przyjęcie gości

Data aktualności: 22-11-2012

 • Czterogwiazdkowy hotel otwarty i gotowy na przyjęcie gości - Hotel Trzebnica

  W zamyśle właścicieli obiekt przy ul. Leśnej w Trzebnicy ma stanowić luksusową przestrzeń dla odpoczynku, proponując jednocześnie najnowocześniejsze rozwiązania cenione przez ludzi biznesu. Placówka będzie świadczyć między innymi usługi konferencyjne i bankietowe.

   

   

   

     Położony w bezpośrednim sąsiedztwie dawnego kompleksu zdrojowego Hotel Trzebnica udostępnia 60 pokoi hotelowych: 41 z nich to pokoje dwuosobowe z pojedynczymi łóżkami, a 19 kolejnych to pokoje ze złączonymi łóżkami. W obiekcie znalazły się również trzy apartamenty. Każdy pokój posiada klimatyzację.

   

  Na zaplecze konferencyjne Hotelu Trzebnica składają się dwie sale konferencyjne z możliwością łączenia o powierzchni 96 mkw. Oba pomieszczenia znajdują się na I piętrze budynku. Jak zapewniają przedstawiciele hotelu, rozciągający się z ich okien widok na stawy i Las Bukowy dają wrażenie pracy wśród natury. Na wyposażenie sal składają się: bezprzewodowy dostęp do internetu, projektor multimedialny, nagłośnienie oraz system do wideokonferencji. Większym grupom obsługa hotelu proponuje możliwość zorganizowania spotkania w wielofunkcyjnej Sali Bankietowej o powierzchni 390 mkw., zaś na kameralne spotkania zarządów czy rozmowy kwalifikacyjne polecany jest Business Room. W zależności od liczby uczestników, czasu zaplanowanego na posiłek czy charakteru spotkania personel hotelu doradza w wyborze zarówno formy posiłku, jak i najbardziej odpowiedniego menu.

  Do dyspozycji uczestników konferencji i innych odbywających się w hotelu wydarzeń pozostają bar oraz centrum rekreacyjne z częścią fitness, siłownią cardio, sauną i pokojem do masażu. Hotelowa restauracja serwuje lekkie dania kuchni regionalnej, a także śniadania w formie bufetu. Na życzenie kuchnia przygotowuje specjalne potrawy dietetyczne oraz suchy prowiant na lunch. W ogrodzie do dyspozycji gości jest sprzęt do grillowania.

  Zgodnie z życzeniem koordynatorów spotkań obsługa hotelu jest w stanie zorganizować wieczór taneczny, występ kabaretu czy turniej szachowy. Osobny pakiet propozycji przygotowano dla firm, które poprzez odpowiednie formy integracji chcą zadbać o polepszenie relacji międzyludzkich i wzmocnienie współpracy i zaufania w zespołach pracowniczych. Dla tych klientów hotel proponuje unikatowe na Dolnym Śląsku szkolenie, a po nim mecz hokeja podwodnego.

  Zapytania dotyczące oferty konferencyjne Hotelu Trzebnica należy kierować na adres sprzedaz@hoteltrzebnica.pl lub telefonicznie: 71 312 07 47.

  źródło: www.hoteltrzebnica.pl