Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Velvet

Kościuszki 128, 16-400 Suwałki
hotelvelvet.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Velvet

Nowy obiekt na konferencje już wkrótce w Suwałkach

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowy obiekt na konferencje już wkrótce w Suwałkach - Hotel Velvet

  Otwarcie trzygwiazdkowego hotelu w Suwałkach nastąpi  wiosną 2012 r.

   

   

   

   

   

     W czteropiętrowym budynku u zbiegu ulic Kościuszki i Dwernickiego w Suwałkach znajdzie się 27 pokoi dla gości oraz dwupoziomowy apartament. Ponadto w obiekcie pojawią się centrum odnowy biologicznej, restauracja na 50 osób oraz trzy niezależne sale konferencyjno-bankietowe.

  Jak wynika z informacji przekazanej nam przez inwestora, sala A, znajdująca się na drugim piętrze hotelu pomieści 150 osób. Z kolei sala B, mieszcząca się na pierwszym piętrze hotelu, będzie mogła jednorazowo pomieścić do 120 osób. Z kolei do organizacji małych przyjęć do 35 osób obiekt proponuje salę C, znajdującą się na pierwszym piętrze budynku. Do każdej z sal będzie można dojechać dużą, szklaną windą.. W zależności od ilości gości istnieje możliwość urządzenia przyjęcia przy stołach okrągłych lub prostokątnych.

  Jak informuje inwestor hotelu - firma P.W. Turkus - wnętrze obiektu ma zostać wykończone przy zastosowaniu materiałów wysokiej jakości. W budynku zainstalowane mają być również panele solarne, znacznie ograniczające zużycie energii elektrycznej. W podziemiach hotelu znajdzie się także parking dla gości.
   

  źródło: www.konferencje.pl