Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Velvet

Kościuszki 128, 16-400 Suwałki
hotelvelvet.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Velvet

Tak będzie wyglądał nowy, trzygwiazdkowy hotel w Suwałkach

Data aktualności: 22-11-2012

 • Tak będzie wyglądał nowy, trzygwiazdkowy hotel w Suwałkach - Hotel Velvet
  Już w sierpniu 2012 r. w centrum Suwałk otwarty zostanie nowoczesny hotel biznesowy. Znajdujący się w bliskim sąsiedztwie ratusza, Starówki i galerii handlowej obiekt odda do dyspozycji gości 28 pokoi z bezpłatnym dostępem do internetu, luksusowy apartament oraz nowoczesne centrum konferencyjne.
   
   
   
    
   
   
  W Hotelu Velvet pojawi się restauracja, a także SPA z łaźnią parową i fińską, salą do ćwiczeń z urządzeniami aerobowymi oraz 4-osobowe jacuzzi. Atutem obiektu ma być komfortowe wyposażenie pokoi: wygodne łóżka kontynentalne, biurka do pracy, łazienki z przestronnymi kabinami prysznicowymi, telewizory LED oraz szybkie łącze internetowe. Sporo uwagi poświęcono również wyposażeniu zaplecza konferencyjnego. - Naszym celem było stworzenie miejsca o standardzie, który oferują najlepsze hotele biznesowe w Polsce i na świecie - mówi Emilia Szarafińska, dyrektor Hotelu Velvet. - Oferta konferencyjna naszego obiektu sprosta najwyższym wymaganiom, bowiem położyliśmy nacisk zarówno na jakość wyposażenia, jak i jego funkcjonalność. Większość elementów w naszych salach konferencyjnych jest sterowana elektrycznie, tak aby ograniczyć czas obsługi urządzeń do minimum - dodaje.
   
  Obiekt odda do dyspozycji organizatorów konferencji trzy sale konferencyjno-bankietowe. Każda z nich została wyposażona w nowoczesny system nagłośnieniowy, projektor multimedialny, ekran i bezprzewodowy dostęp do internetu.Sala Aura (powietrze) o powierzchni 242 mkw. znajduje się na drugim piętrze budynku i ma bezpośredni dostęp do przestronnego i zielonego tarasu, na którym w sezonie letnim może być udostępniany serwis obiadowo–kawowy. Sala została przystosowana do organizacji szkoleń, konferencji, seminariów, kongresów, spotkań integracyjnych, zjazdów, bankietów oraz imprez okolicznościowych. Przed wejściem do sali znajduje się przestronne foyer. Druga z sal - Luna (księżyc), o powierzchni 316 mkw. (w tym 100 mkw. powierzchni dyskotekowej z możliwością podzielenia sali mobilną ścianą na dwie części), nadaje się do organizacji szkoleń, konferencji, seminariów, kongresów, spotkań integracyjnych, zjazdów, bankietów oraz imprez okolicznościowych. Część dyskotekowa została wyposażona na stałe w sprzęt oświetleniowy umożliwiający organizację pokazów i występów. Wystrój sali jest bardziej zdecydowany i niektóre jego elementy nawiązują do kulistej formy księżyca. Nazwa ostatniej z sal - Silva (las) –  nawiązuje do urokliwych lasów w okolicach Suwałk. Pomieszczenie o powierzchni 36 mkw. to miejsce do organizacji niewielkich spotkań i szkoleń. Sala została wyposażona w projektor, ekran i bezprzewodową sieć Wi-Fi i może być wykorzystywana jako miejsce narad zarządu czy rad nadzorczych. 
   
  Goście Hotelu Velvet w czynnej przez całą dobę recepcji będą mieli możliwość skorzystania z faksu oraz kopiarki. Obiekt będzie również posiadał strzeżony parking podziemny i naziemny.
   
  źródło: www.konferencje.pl