Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Velvet

Kościuszki 128, 16-400 Suwałki
hotelvelvet.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Velvet

Nowy hotel w Suwałkach zaprasza na konferencje

Data aktualności: 03-01-2013

 • Nowy hotel w Suwałkach zaprasza na konferencje - Hotel Velvet

  W połowie grudnia 2012 r. w Suwałkach miało miejsce otwarcie nowego trzygwiazdkowego hotelu. Już teraz obiekt oddaje do dyspozycji zaplecze konferencyjne i restaurację, a niebawem jego oferta poszerzy się o usługi spa&wellness.

   

   

   

   

   

   


  W mieszczącym się na rogu ulic Kościuszki i Dwernickiego hotelu znalazły się trzy sale konferencyjne o powierzchni odpowiednio: 316 mkw., 242 mkw. i 36 mkw. Każde z pomieszczeń zostało wyposażone w system nagłośnieniowy, projektor multimedialny, ekran oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Z Sali Aura, która mieści się na drugim piętrze budynku, można wyjść bezpośrednio na taras, na którym w cieplejszych miesiącach mogą być organizowane przerwy kawowe. W razie niepogody poczęstunek może być serwowany w przestronnym hotelowym foyer. Z kolei sala Luna może być podzielona na dwie części za pomocą mobilnej ściany. Daje to możliwość zorganizowania zarówno kameralnego przyjęcia jak i dyskoteki. Najmniejsza z sal - Silva - może zaś służyć jako miejsce, w którym organizowane są kameralne spotkania biznesowe oraz rozmowy kwalifikacyjne.

  Restauracja Hotelu Velvet jest w stanie obsłużyć łącznie około 60 osób. Do dyspozycji gości hotelu pozostaje 28 pokoi typu standard i studio oraz dwupoziomowy apartament. Tymczasem już na wiosnę 2013 r. obiektposzerzy swoją ofertę o strefę spa z łaźnią parową i fińską, czteroosobowym jacuzzi, salą do ćwiczeń z bieżnią, rowerem stacjonarnym i stepperem urządzeniami aerobowymi oraz dwoma gabinetami: kosmetycznym i masażu.

  Więcej informacji na temat oferty konferencyjnej Hotelu Velvet można uzyskać po przesłaniu e-maila na adres marketing@hotelvelvet.pl oraz pod numerem telefonu 506 631 755.

  źródło: www.hotelvelvet.pl