Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Villa Park Med. & Spa

Warzelniana 10, 87-720 Ciechocinek
www.villapark.pl

Skontaktuj się z obiektem

Ewa Kosik +4854...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Villa Park Med. & Spa

Czterogwiazdkowy hotel w Ciechocinku zyskał 20 gabinetów zabiegowych

Data aktualności: 07-03-2013

 • Czterogwiazdkowy hotel w Ciechocinku zyskał 20 gabinetów zabiegowych - Hotel Villa Park Med. & Spa

  W położonym w jednym z najpopularniejszych polskich uzdrowisk hotelu zakończył się pierwszy etap prac modernizacyjnych. W ich efekcie część Med. & SPA zwiększyła swą powierzchnię aż czterokrotnie, zyskując nowe gabinety zabiegowe.

   

   

   

   

   

   


  Nowe SPA hotelu Villa Park oferuje unikatowe, holistyczne i kompleksowe a jednocześnie bardzo nowoczesne oferty zabiegów oraz część wellness w oparciu o współczesne trendy oraz innowacyjne metody leczenia, umiejętnie połączone z naturalnym bogactwem regionu - solanką. Nowe pomieszczenia zostały zaprojektowane z troską o ultranowoczesny styl, oparty na funkcjonalności i czystości formy. Atmosferze wypoczynku sprzyjają również subtelne oświetlenie, naturalna kolorystyka obiektu oraz subtelne nagłośnienie wnętrz.

  Hotel Villa Park Med. & Spa Villa Park specjalizuje się w organizacji spotkań biznesowych. Obiekt oddaje do dyspozycji meeting plannerów w pełni wyposażone i klimatyzowane sale konferencyjne. Z myślą o uczestnikach odbywających się w obiekcie wydarzeń przygotowano szereg dodatkowych atrakcji: Aqua Salt Park, sauny, jacuzzi, seanse w  Grocie Solnej, bogatą ofertę zabiegów w strefie SPA, wieczory przy kominku, integracyjne imprezy tematyczne oraz zajęcia outdoorowe.

  Mieszcząca się w hotelu restauracja Preludium specjalizuje się w potrawach kuchni polskiej i międzynarodowej, a działająca obok kawiarnia Café Swing zaprasza na desery i gorące napoje. Do dyspozycji gości hotelu pozostaje również Hawajska Plaża - sala z barem, w której mogą odbywać się imprezy i dyskoteki. Na zaplecze noclegowe obiektu składają się 143 miejsca dla gości w 59 pokojach i 19 wolnostojących budynkach apartamentowych z bezprzewodowym dostępem do internetu.