Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Villa Park Med. & Spa

Warzelniana 10, 87-720 Ciechocinek
www.villapark.pl

Skontaktuj się z obiektem

Ewa Kosik +4854...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Villa Park Med. & Spa

Hotele konferencyjne Villa Park oraz Głęboczek z usługą Social WiFi

Data aktualności: 15-12-2014

 • Hotele konferencyjne Villa Park oraz Głęboczek z usługą Social WiFi - Hotel Villa Park Med. & Spa

  Hotele konferencyjne położone w polskich kurortach - Villa Park Med. & Spa w Ciechocinku oraz Głęboczek Vine Resort & Spa w miejscowości Brzozie na Mazurach - wprowadziły usługę Social WiFi służącą m.in. do bezpośredniego kontaktu z obsługą hotelową poprzez sieć.

   

  Dzięki niej goście obiektów, po zalogowaniu się do sieci, mogą komunikować się z obsługą hoteli, zapoznać się z ich ofertą oraz ocenić swoją wizytę za pomocą ankiet. Oba hotele charakteryzują się atrakcyjnym pod względem turystycznym położeniem, sporym zapleczem konferencyjnym oraz noclegowym, a także szeroką ofertą spa.
   

  Konferencje w polskich kurortach

  Villa Park to czterogwiazdkowy hotel zlokalizowany w jednym z najpopularniejszych miast uzdrowiskowych w Polsce – Ciechocinku. Obiekt dysponuje pięcioma salami konferencyjnymi. Największa z nich – Parkowa – pomieści jednocześnie nawet 200 osób w ustawieniu teatralnym. Istnieje możliwość podzielenia jej na trzy mniejsze mieszczące dwa razy po 50 i 80 osób. Pozostałe pomieszczenia konferencyjne to sala Klubowa oraz Biznesowa, w których można zorganizować konferencję lub event na 60 i 25 osób. Przygotowanie techniczne każdej z sal do przeprowadzenia konferencji czy szkolenia jest na najwyższym poziomie. Ponadto, w hotelu znajduje się 59 pokoi i apartamentów dla 113 osób, restauracja Preludium, bar z kominkiem oraz luksusowe spa z basenami solankowym, jacuzzi i dużym wyborem zajęć wellness.

  villa park ciechocinek

  Natomiast w hotelu Głęboczek Vine Resort & Spa (zobacz obiekt) znajdującym się w małej miejscowości Brzozie leżącej w Krainie Wielkich Jezior można zorganizować konferencje w trzech salach. Największa na 300 osób w ustawieniu teatralnym mierzy 510 mkw. Pozostałe dwie - Merlinno oraz Winnica - pomieszczą 60 i 80 osób w ww. ustawieniu. To, co wyróżnia hotel na tle innych, to tzw. winoterapia, czyli m.in. kąpiele winne, peelingi z zastosowaniem pestek z winogron, okłady z winogronowego miąższu itd.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: