Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel W Starej Kamienicy

3 Maja 13, 62-200 Gniezno
www.wstarejkamienicy.pl

Skontaktuj się z obiektem

Ilona Tomczak Nitka Dyrektor zarządzający 61 42...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel W Starej Kamienicy

Konferencje w Gnieźnie i specjalny rabat na hasło konferencje.pl!

Data aktualności: 22-11-2012

 • Konferencje w Gnieźnie i specjalny rabat na hasło konferencje.pl! - Hotel W Starej Kamienicy

  Hotel 'W Starej Kamienicy' ubiega się o Certyfikat Złoty Standard.

   

   

   

   

   

   

   


  Hotel w Gnieźnie to profesjonalna obsługa, wyśmienita kuchnia a także niepowtarzalny klimat stylowej, ponad 100-letniej Kamienicy.  Hotel oferuje także możliwość organizowania spotkań biznesowych i szkoleń w salach, wyposażonych w niezbędny sprzęt audiowizualny.


  Kompleks hotelowo restauracyjny w Starej Kamienicy zlokalizowany jest przy jednej z głównych ulic Pierwszej Stolicy Polski. Trzygwiazdkowiec oferuje swoim gościom idealnie zaaranżowane wnętrza. Do dyspozycji gości obiekt udostępnia 75 miejsc noclegowych w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych o wysokim standardzie. Wszystkie pokoje posiadają dostęp do bezprzewodowego Internetu.


  Hotel to także doskonałe miejsce na zorganizowanie konferencji, szkolenia lub wyjazdu integracyjnego. W hotelu znajdują się trzy sale: Klubowa, Mała, Duża, które mogą pomieścić od 30 do 130 osób. Sale wyposażone są w profesjonalny sprzęt multimedialny, w tym projektor multimedialny, nagłośnienie, mikrofon bezprzewodowy, ekran oraz flipchart.  Hotel zapewnia również catering.


  Dodatkową atrakcją jest piękny duży ogród, który od wczesnej wiosny do jesieni jest otwarty dla naszych Gości. W hotelu możliwa jest również organizacja imprez integracyjnych. Spokój, duża ilość stolików, parasole chroniące przed słońcem sprawiają, iż zarówno Klienci Restauracji jak i Goście hotelowi szczególnie cenią sobie magię tego miejsca.

   

  Uwaga! Każdy klient, który powoła się w marcu na portal konferencje.pl otrzyma rabat w wysokości 10% do wykorzystania w marcu i kwietniu na:

   

  • organizację szkolenia
  • wynajem pokoi
  • konsumpcję

     źródło: www.wstarejkamienicy.pl 

Oferty specjalne

 • Weekend majowy w Hotelu W Starej Kamienicy

  Promocyjne ceny na pobyt i na konsumpcję Zapraszamy serdecznie na weekend majowy do Restauracji i Hotelu w Starej Kamienicy. Proponujemy pobyt w cenach promocyjnych od czwartku 30 kwietnia do niedzieli 3 maja 2015r.: Pokój jednoosobowy ze śniadaniem w postaci szwedzkiego stołu - 110zł/doba Pokój...
 • Rafał Purol i Nieporozumienie - koncert 9 maja

  Koncert Rafała Purola, 9 maja 2015, godz. 19.00, bilety 10 zł.
 • Dzień Kobiet 8 i 10 marca

  Zapraszamy w czwartek 8 marca do naszej Restauracji - w godz. od 12 do 18. 00czas umilać gościom będzie zespół Adamar Music Duo. Wstęp gratis. 10 marca w sobotę występ najlepszej polskiej grupy chippendales - półfinalistów programu Mam Talent. Koszt zaproszenia 70zł/osoby. Zapraszamy serdecznie....