Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel W Starej Kamienicy

3 Maja 13, 62-200 Gniezno
www.wstarejkamienicy.pl

Skontaktuj się z obiektem

Ilona Tomczak Nitka Dyrektor zarządzający 61 42...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel W Starej Kamienicy

Zorganizuj konferencje w stylowej kamienicy w centrum Gniezna

Data aktualności: 07-03-2013

 • Zorganizuj konferencje w stylowej kamienicy w centrum Gniezna - Hotel W Starej Kamienicy

  Znajdujący się w pobliżu autostrady A2, przy jednej z głównych ulic Gniezna trzygwiazdkowy kompleks hotelowo-restauracyjny to doskonałe miejsce na organizację konferencji, szkolenia, spotkania biznesowego lub wyjazdu integracyjnego dla pracowników firmy.

   

   

   

   

   

   


  W gnieźnieńskim hotelu znajdują się dwie klimatyzowane sale konferencyjne – Sala Główna na 100 osób z możliwością podziału na dwie sale - Małą i Dużą - oraz mieszcząca do 35 osób Sala Klubowa, w której mogą odbywać się kameralne spotkania biznesowe. Na wyposażenie pomieszczeń konferencyjnych składają się projektor multimedialny, nagłośnienie, mikrofon bezprzewodowy, ekran oraz flipchart. W przerwach odbywających się w salach konferencji obsługa proponuje catering dla uczestników, a za dodatkową opłatą możliwe jest również skorzystanie z usług fotograficznych oraz druku materiałów konferencyjnych.

  Hotel W Starej Kamienicy posiada 75 miejsc noclegowych w 8 pokojach jednooosobowych, 9 pokojach dwuosobowych, 15 pokojach trzyosobowych oraz sześcioosobowym apartamencie o powierzchni 75 mkw., składającym się z salonu gościnnego, sypialni, kuchni i łazienki. Wszystkie pokoje posiadają dostęp do bezprzewodowego internetu. Mieszcząca się w obiekcie restauracja specjalizuje się w daniach kuchni polskiej i kresowej i jest w stanie pomieścić do 100 gości. Klimatyzowany lokal jest połączony ze specjalnie przygotowanym miejscem do tańczenia i drink barem. W okresie letnim przy hotelu funkcjonuje ogród z placem zabaw dla dzieci oraz grillem, gdzie w piątki i soboty odbywają się imprezy na świeżym powietrzu z DJ-em lub muzyką na żywo. Obiekt wspólpracuje również z zewnętrznymi agencjami specjalizującymi się w przygotowywaniu różnorodnych atrakcji dla firm.

  Dla klientów dokonujących rezerwacji grupowych i kompleksowych rezerwacji konferencyjno-pobytowych hotel proponuje atrakcyjne rabaty.

Oferty specjalne

 • Weekend majowy w Hotelu W Starej Kamienicy

  Promocyjne ceny na pobyt i na konsumpcję Zapraszamy serdecznie na weekend majowy do Restauracji i Hotelu w Starej Kamienicy. Proponujemy pobyt w cenach promocyjnych od czwartku 30 kwietnia do niedzieli 3 maja 2015r.: Pokój jednoosobowy ze śniadaniem w postaci szwedzkiego stołu - 110zł/doba Pokój...
 • Rafał Purol i Nieporozumienie - koncert 9 maja

  Koncert Rafała Purola, 9 maja 2015, godz. 19.00, bilety 10 zł.
 • Dzień Kobiet 8 i 10 marca

  Zapraszamy w czwartek 8 marca do naszej Restauracji - w godz. od 12 do 18. 00czas umilać gościom będzie zespół Adamar Music Duo. Wstęp gratis. 10 marca w sobotę występ najlepszej polskiej grupy chippendales - półfinalistów programu Mam Talent. Koszt zaproszenia 70zł/osoby. Zapraszamy serdecznie....