Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel W Starej Kamienicy

3 Maja 13, 62-200 Gniezno
www.wstarejkamienicy.pl

Skontaktuj się z obiektem

Ilona Tomczak Nitka Dyrektor zarządzający 61 42...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel W Starej Kamienicy

Konferencje W Starej Kamienicy

Data aktualności: 06-06-2013

 • Konferencje W Starej Kamienicy - Hotel W Starej Kamienicy
  Znajdujący się w centrum Gniezna kompleks hotelowo-restauracyjny to doskonałe miejsce zarówno na wypoczynek, jak i organizację spotkań biznesowych.
   
   
   
   
   
   
   
  W Starej Kamienicy na gości czeka wiele atrakcji. Hotel oferuje 75 miejsc noclegowych w pokojach 1-, 2- i 3-osobowych o wysokim standardzie oraz jednym apartamencie. W hotelowej restauracji, która może pomieścić do 100 osób, serwowane są wykwintne dania kuchni polskiej i kresowej. 
   
  Na potrzeby spotkań biznesowych hotel przeznacza dwie sale: salę główną na 100 osób oraz salę klubową, w której zmieścić się może 35 osób. Sale konferencyjne wyposażone są w sprzęt multimedialny: projektor, nagłośnienie, mikrofon bezprzewodowy, flipchart i ekran. Obie sale są klimatyzowane. Klientom grupowym hotel W Starej Kamienicy oferuje ponadto możliwość negocjacji cen i specjalne oferty na usługi hotelowe.
   
  Dodatkową atrakcją W Starej Kamienicy jest piękny duży ogród, otwarty do gości od wczesnej wiosny do jesieni. W sezonie letnim można w ogrodzie zamówić dania z grilla. Na gości czeka również hotelowy pub z bogatym wyborem trunków, a na spragnionych relaksu – sauna.
   

Oferty specjalne

 • Weekend majowy w Hotelu W Starej Kamienicy

  Promocyjne ceny na pobyt i na konsumpcję Zapraszamy serdecznie na weekend majowy do Restauracji i Hotelu w Starej Kamienicy. Proponujemy pobyt w cenach promocyjnych od czwartku 30 kwietnia do niedzieli 3 maja 2015r.: Pokój jednoosobowy ze śniadaniem w postaci szwedzkiego stołu - 110zł/doba Pokój...
 • Rafał Purol i Nieporozumienie - koncert 9 maja

  Koncert Rafała Purola, 9 maja 2015, godz. 19.00, bilety 10 zł.
 • Dzień Kobiet 8 i 10 marca

  Zapraszamy w czwartek 8 marca do naszej Restauracji - w godz. od 12 do 18. 00czas umilać gościom będzie zespół Adamar Music Duo. Wstęp gratis. 10 marca w sobotę występ najlepszej polskiej grupy chippendales - półfinalistów programu Mam Talent. Koszt zaproszenia 70zł/osoby. Zapraszamy serdecznie....