Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel W Starej Kamienicy

3 Maja 13, 62-200 Gniezno
www.wstarejkamienicy.pl

Skontaktuj się z obiektem

Ilona Tomczak Nitka Dyrektor zarządzający 61 42...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel W Starej Kamienicy

Hotel konferencyjny w Gnieźnie z nowym szefem kuchni i stroną WWW

Data aktualności: 16-08-2013

 • Nowym szefem kuchni restauracji w gnieźnieńskim Hotelu W Starej Kamienicy został Robert Stelmaszyk, który posiada doświadczenie zarówno na polskim, jak i międzynarodowym rynku branży gastronomicznej. Od niedawna działa też nowa strona internetowa hotelu, na której znajdziemy szereg informacji o konferencjach i innych organizowanych w obiekcie wydarzeniach.

   

   

   

   

   

   

  Stelmaszyk jest absolwentem Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu. Przez wiele lat pracował we Francji, gdzie szlifował swoje umiejętności pod okiem takich mistrzów, jak Xavier Troté czy Jean-Philippe Pacum. Z kolei w Anglii zdobywał w doświadczenie w mieszczącym się w Gloucester i znanym z autorskiego stylu kuchni "slow food” Corse Lawn House Hotel. Kariera zawodowa Stelmaszyka w Polsce wiodła poprzez pracę na stanowisku szefa kuchni w takich hotelach, jak: Grand w Sopocie, Bryza w Juracie i Senator w Kołobrzegu. Stelmaszyk pełnił również funkcję szefa kuchni w hotelu Remes w Opalenicy, gdzie reprezentacja Portugalii gościła w trakcie Euro 2012.

   

  To nie jedyne zmiany w gnieźnieńskim hotelu. Od 8 sierpnia funkcjonuje jego nowa strona internetowa. Z kolei już w IV kwartale 2013 r. w hotelu pojawi się winda.

   

  Mieszczący się w stuletniej stylowej kamienicy przy jednej z głównych ulic Gniezna kompleks hotelowo-restauracyjny W Starej Kamienicy to doskonałe miejsce na organizację konferencji, szkolenia lub wyjazdu integracyjnego. Do dyspozycji meeting plannerów pozostaje Sala Klubowa - klimatyzowane pomieszczenie mogące pomieścić do 35 osób, w którym organizowane są spotkania biznesowe, warsztaty, konferencje, szkolenia, a także imprezy okolicznościowe. W przypadku rezerwacji grupowych i kompleksowych rezerwacji konferencyjno-pobytowych istnieje możliwość negocjacji cen.

   

  Na zaplecze noclegowe hotelu W Starej Kamienicy składa się 75 miejsc noclegowych w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych praz sześcioosobowy Apartament o powierzchni 75 mkw., składający się z saloniku gościnnego, sypialni, kuchni i łazienki. Uczestnicy odbywających się w hotelu wydarzeń mogą też skorzystać z oferty hotelowej restauracji - klimatyzowany lokal mieszczący do 100 osób został połączony z miejscem do tańczenia i drink barem. W budynku znajduje się również eSKa Klub - idealne miejsce na wieczór w towarzystwie, gdzie można miło spędzić czas na rozmowie urozmaicając ją oglądaniem meczy i korzystając z szerokiej karty dań oraz drinków. W każdą sobotę sprawdzeni DJ-e prowadzą imprezy przy dobrej muzyce, a jeden lub dwa razy w miesiącu hotel zapewnia gościom dodatkowe atrakcje - koncerty, wieczory karaoke, kasyno, symulatory gier i inne zabawy. Warto również dodać, że w okresie letnim przy hotelu funkcjonuje ogród z grillem i placem zabaw dla dzieci.

   

Oferty specjalne

 • Weekend majowy w Hotelu W Starej Kamienicy

  Promocyjne ceny na pobyt i na konsumpcję Zapraszamy serdecznie na weekend majowy do Restauracji i Hotelu w Starej Kamienicy. Proponujemy pobyt w cenach promocyjnych od czwartku 30 kwietnia do niedzieli 3 maja 2015r.: Pokój jednoosobowy ze śniadaniem w postaci szwedzkiego stołu - 110zł/doba Pokój...
 • Rafał Purol i Nieporozumienie - koncert 9 maja

  Koncert Rafała Purola, 9 maja 2015, godz. 19.00, bilety 10 zł.
 • Dzień Kobiet 8 i 10 marca

  Zapraszamy w czwartek 8 marca do naszej Restauracji - w godz. od 12 do 18. 00czas umilać gościom będzie zespół Adamar Music Duo. Wstęp gratis. 10 marca w sobotę występ najlepszej polskiej grupy chippendales - półfinalistów programu Mam Talent. Koszt zaproszenia 70zł/osoby. Zapraszamy serdecznie....