Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel W Starej Kamienicy

3 Maja 13, 62-200 Gniezno
www.wstarejkamienicy.pl

Skontaktuj się z obiektem

Ilona Tomczak Nitka Dyrektor zarządzający 61 42...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel W Starej Kamienicy

Złoty Standard dla Hotelu i Restauracji W Starej Kamienicy

Data aktualności: 15-11-2013

 • Złoty Standard dla Hotelu i Restauracji W Starej Kamienicy - Hotel W Starej Kamienicy
  Zgodnie z regulaminem certyfikacji "Złoty Standard - Hotele i Obiekty Hotelarskie - Współpraca Partnerska" do grona obiektów wyróżnionych certyfikatem Złoty Standard dołączyły Hotel i Restauracja W Starej Kamienicy.
   
  Jak czytamy na otrzymanym przez obiekt certyfikacie, zaświadcza się, że Hotel i Restauracja W Starej Kamienicy zapewnia gościom najwyższe standardy w takich obszarach jak: obsługa w recepcji, obsługa w restauracji, pozostała obsługa, pokój i ciągi komunikacyjne, otoczenie hotelu, działania promocyjno-informacyjne, strona internetowa oraz potencjał organizacji.
   
  Kompleks hotelowo-restauracyjny W Starej Kamienicy specjalizuje się w organizowaniu konferencji, szkoleń i warsztatów. W obiekcie mieści sie Sala Klubowa, mogąca pomieścić do 35 osób. Na zaplecze noclegowe hotelu składa się 75 miejsc noclegowych oraz sześcioosobowy Apartament. Restauracja W Starej Kamienicy mieści do 100 osób. Do dyspozycji gości obiektu pozostaje również klub nocny eSKa Klub.
   

Oferty specjalne

 • Weekend majowy w Hotelu W Starej Kamienicy

  Promocyjne ceny na pobyt i na konsumpcję Zapraszamy serdecznie na weekend majowy do Restauracji i Hotelu w Starej Kamienicy. Proponujemy pobyt w cenach promocyjnych od czwartku 30 kwietnia do niedzieli 3 maja 2015r.: Pokój jednoosobowy ze śniadaniem w postaci szwedzkiego stołu - 110zł/doba Pokój...
 • Rafał Purol i Nieporozumienie - koncert 9 maja

  Koncert Rafała Purola, 9 maja 2015, godz. 19.00, bilety 10 zł.
 • Dzień Kobiet 8 i 10 marca

  Zapraszamy w czwartek 8 marca do naszej Restauracji - w godz. od 12 do 18. 00czas umilać gościom będzie zespół Adamar Music Duo. Wstęp gratis. 10 marca w sobotę występ najlepszej polskiej grupy chippendales - półfinalistów programu Mam Talent. Koszt zaproszenia 70zł/osoby. Zapraszamy serdecznie....