Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Windsor nad Zalewem Zegrzyńskim

Jachranka 75, 05-140 Serock
www.windsorhotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Dział Sprzedaży Hotelu Windsor**** +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Windsor nad Zalewem Zegrzyńskim

Windsor Palace & Conference Center z szybszym dostępem do internetu

Data aktualności: 16-12-2013

 • Windsor Palace & Conference Center z szybszym dostępem do internetu - Hotel Windsor nad Zalewem Zegrzyńskim

  2 grudnia 2013 r. w salach konferencyjnych Hotelu Windsor Palace & Conference Center w Jachrance uruchomiono nową sieć bezprzewodową WiFi.

   

  Nowa sieć bezprzewodowa działa w pomieszczeniach znajdujących się w budynku głównym i obejmuje swym zasięgiem sale konferencyjne znajdujące się na półpiętrze, parterze oraz w podziemiu, jak również restaurację, hol główny, strefę SPA, dyskotekę oraz pomieszczenia biurowe i socjalne. Ponadto bezprzewodowy dostęp do internetu działa w pokojach gości, mieszczących się na pierwszym, drugim i trzecim piętrze. 

   

  Jak informują przedstawcieiele Windsor Palace & Conference Center, w bocznym skrzydle budynku nie ma jeszcze zainstalowanej sieci bezprzewodowej, jednak zostanie ona uruchomiona już niebawem.

   

Oferty specjalne

 • Polub poniedziałki

  Poniedziałek. Pierwszy dzień po weekendzie… Wbrew przekonaniu że "nie lubimy poniedziałków" przedstawiamy Wam program konferencji z przymrużeniem oka -  możliwość, dzięki której z energią wkroczysz w nowy tydzień!   W ofercie: masaż karku, dłoni lub głowy podczas...