Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Windsor nad Zalewem Zegrzyńskim

Jachranka 75, 05-140 Serock
www.windsorhotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Dział Sprzedaży Hotelu Windsor**** +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Windsor nad Zalewem Zegrzyńskim

Sylwia Wróbel dyrektorem sprzedaży w Hotelu Windsor

Data aktualności: 13-01-2015

 • Sylwia Wróbel dyrektorem sprzedaży w Hotelu Windsor - Hotel Windsor nad Zalewem Zegrzyńskim

  W warszawskiej sieci hoteli Korona nadszedł czas na zmiany na stanowiskach. Podwarszawski Windsor Hotel ma nową dyrektor sprzedaży. Została nią Sylwia Wróbel, która z branżą hotelarską związana jest od 12 lat.

   

  Sylwia Wróbel, która obejmie stanowisko dyrektora sprzedaży w hotelu Windsor w podwarszawskim Serocku, wcześniej pracowała na stanowiskach sprzedażowych w sektorze B2B, marketingowych oraz PR. W branży hotelarskiej pracuje już 12 lat – pracowała m.in. w hotelu Magellan oraz współtworzyła niezależną sieć hotelową Grupy Molo. Od początku swej kariery związana jest z rynkiem korporacyjnym i branżą MICE. Na nowym stanowisku jej zadaniem będzie kreowanie nowej polityki sprzedażowej hotelu Windsor oraz aktywizacja działu sprzedaży.
   

  Konferencje pod Warszawą


  Windsor Palace Hotel & Conference Center to czterogwiazdkowy obiekt hotelowo-konferencyjny położony nad Zalewem Zegrzyńskim. Oprócz lokalizacji atrakcyjnej dla organizatorów konferencji z Warszawy – od centrum miasta dzieli go 35 km - otoczenie hotelu jest kolejnym jego atutem. Hotel Windsor położony jest w parku blisko jeziora.

  Hotel Windsor Serock sale konferencyjne konferencje

  Zaplecze konferencyjne hotelu Windsor to 13 sal konferencyjnych. Największa z nich – sala Lordów – pomieści w ustawieniu teatralnym nawet 1000 osób jednocześnie. Pozostałe sale mieszczą od 180 do 16 gości. Wszystkie są w pełni wyposażone w sprzęt audiowizualny. Ponadto, w hotelu znajdują się sale weselne i bankietowe na przyjęcia do 1500 osób. Zaplecze noclegowe hotelu Windsor to 178 eleganckich i komfortowych pokoi. W swej ofercie obiekt posiada także spa i centrum odnowy biologicznej, restaurację, karczmę, klub oraz kręgielnię.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • Polub poniedziałki

  Poniedziałek. Pierwszy dzień po weekendzie… Wbrew przekonaniu że "nie lubimy poniedziałków" przedstawiamy Wam program konferencji z przymrużeniem oka -  możliwość, dzięki której z energią wkroczysz w nowy tydzień!   W ofercie: masaż karku, dłoni lub głowy podczas...