Z dniem 15 grudnia 2013 r. do Grupy Hotelowej Orbis przystąpi na zasadzie franczyzy kolejny obiekt. Będzie nim Mercure Wisła Patria - trzygwiazdkowy hotel konferencyjny w Wiśle.

Na chwilę obecną hotel Mercure Wisła Patria dysponuje 42 pokojami dla gości, jednak już wkrótce planowana jest rozbudowa jego zaplecza konferencyjnego. W obiekcie znajdują się sale konferencyjne, restauracja, bar oraz Centrum Rekreacji. 

Nowy obiekt znanej sieci

Właścicielem hotelu Mercure Wisla Patria jest firma Fromag Sp. z o.o. - Prowadząc hotel od kilku lat zyskaliśmy spore grono stałych klientów i ugruntowaną pozycję na lokalnym rynku, jednak zdaliśmy sobie sprawę z tego, że nasz dalszy rozwój jest możliwy tylko poprzez zwiększenie nakładów na inwestycje w rozbudowę hotelu oraz działania promocyjno-dystrybucyjne. To spore wyzwanie logistyczne i finansowe dla średniej wielkości hotelu, dlatego też zdecydowaliśmy się na przystąpienie do międzynarodowej grupy Accor, która oferuje nam wsparcie globalnych sieci sprzedaży i dostęp do know-how jednej z największych sieci hotelowych na świecie - mówi Magdalena Fryc, właścicielka hotelu Mercure Wisła Patria. - Cieszymy się, że hotel Patria w Wiśle dołączy do sieci Mercure. Hotel gwarantuje ciepłą i przyjazną atmosferę oraz wysoki standard obsługi. W połączeniu z wyśmienitą kuchnią regionalną tworzy wyjątkową ofertę dla naszych gości - dodaje Małgorzata Morek, Dyrektor ds. Rozwoju Franczyzy Orbis SA.