Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Zamek Gniew

Zamkowa 3, 83-140 Gniew
www.zamek-gniew.pl

Skontaktuj się z obiektem

Przemysław Dorotyn marketing i sprzedaż 58 53...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Zamek Gniew

Chcesz zorganizować konferencje na zamku?

Data aktualności: 22-11-2012

 • Chcesz zorganizować konferencje na zamku? - Hotel Zamek Gniew

  Zamek Gniew to potężna gotycka twierdza rycerzy mnichów, siedziba królów, hetmanów i starostów, słynący z turniejów rycerskich, zaciętych bitew i wspaniałych spektakli.

   

   

   

   

     Kiedyś najpotężniejsza twierdza Zakonu Krzyżackiego na lewym brzegu Wisły, dziś luksusowy czterogwiazdkowy hotel i profesjonalne Centrum Konferencyjne. Po remoncie i modernizacji zamek w Gniewie stał się idealnym miejscem na kongresy, konferencje i szkolenia. Tego typu wydarzenia organizowane w murach zamkowych cieszą się dużą popularnością ze względu na specyficzny klimat miejsca i niezapomniane wrażenia, jakie wywożą po spotkaniu uczestnicy.

  Na potrzeby spotkań przygotowanych zostało 5 sal: Sala Husarska, w której spotkać się może 250 osób; Reflektarz, który również pomieści 250 uczestników spotkania; Sala Świętego Jerzego na 90 miejsc; Sala Gustawa, która posiada 50 miejsc oraz kameralna Sala komturska z 20 miejscami szkoleniowymi. Sale konferencyjne wyposażone są w niezbędny sprzęt multimedialny, w tym flipchart, nagłośnienie, ksero,  rzutnik multimedialny a także bezprzewodowy Internet.

  Do dyspozycji gości hotel udostępnia 102 miejsca noclegowe w 46 pokojach jedno-, dwu- oraz trzyosobowych. Komfortowy wypoczynek zapewniają odnowione komnaty, z których rozpościerają się malownicze widoki. Pokoje posiadają na stanie m.in. telefon, TV oraz Internet.

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom organizatorów hotel przygotował specjalny Pakiet Szkoleniowy - ofertę umożliwiającą organizację szkolenia lub konferencji połączonej z relaksem z dala od miejskiego zgiełku. Więcej informacji znaleźć można na stronie Zamku Gniew.  źrodło: http://zamek-gniew.pl

Oferty specjalne

 • Pokazy historyczne, oprawy do biesiad

  Atrakcją Zamku Gniew są zajęcia integracyjne organizowane w oparciu o scenariusze nawiązujące do dziejów gniewskiej warowni. Zapraszamy do niezwykłej Podróży w Przeszłość.