Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Zamek Gniew

Zamkowa 3, 83-140 Gniew
www.zamek-gniew.pl

Skontaktuj się z obiektem

Przemysław Dorotyn marketing i sprzedaż 58 53...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Zamek Gniew

Trzynastowieczny zamek zyskał czterogwiazdkowy hotel i osłonięty dziedziniec na imprezy masowe

Data aktualności: 10-01-2013

 • Trzynastowieczny zamek zyskał czterogwiazdkowy hotel i osłonięty dziedziniec na imprezy masowe - Hotel Zamek Gniew

  30 grudnia 2012 r. na Zamku w Gniewie miało miejsce uroczyste otwarcie Hotelu Rycerskiego. Dzięki inwestycji baza noclegowa zamku uległa zwiększeniu o ponad 100 miejsc dla gości, placówka zyskała też dodatkową przestrzeń na koncerty i wystawy.

   

   

   

   

     Zamkowy dziedziniec został przykryty szklanym dachem i wyposażony w nawierzchnię z podgrzewanymi płytami. W ten sposób na zamku pojawiło się pomieszczenie o powierzchni 400 mkw., które wykorzystywane będzie jako sala teatralna, koncertowa i wystawowa przy organizacji spektakli i imprez artystycznych.

  Czterogwiazdkowy Hotel Rycerski powstał w wyniku odbudowy i adaptacji pomieszczeń byłego koszarowca. Obiekt dysponuje 130 miejscami noclegowymi w 48 pokojach jedno- i dwuosobowych oraz apartamentach. W obiekcie mieszczą się również restauracja z tarasem widokowym, ośrodek spa, kręgielnia i basen.

  Zamek Gniew zaprasza do organizacji konferencji, szkoleń, warsztatów i spotkań biznesowych. W obiekcie mieści się 5 sal konferencyjnych: Sala Husarska mieszcząca 250 osób, Reflektarz na 250 osób, Sala Świętego Jerzego na 90 osób, Sala Gustawa na 50 osób oraz Sala Komturska, w której zmieści się 20 osób. Pomieszczenia są wyposażone w rzutnik multimedialny, nagłośnienie, flipchart, ksero oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Uczestnicy odbywających się na Zamku wydarzeń mogą nocować we wspomnianym już Hotelu Rycerskim, a także Pałacu Marysieńki, Apartamentach Zamkowych oraz Dormitorium. Z myślą o organizatorach konferencji obiekt oferuje trzy pakiety szkoleniowe oraz liczne atrakcje dla ich uczestników - m.in. spektakle historyczne.

  źródło: www.zamek-gniew.pl

Oferty specjalne

 • Pokazy historyczne, oprawy do biesiad

  Atrakcją Zamku Gniew są zajęcia integracyjne organizowane w oparciu o scenariusze nawiązujące do dziejów gniewskiej warowni. Zapraszamy do niezwykłej Podróży w Przeszłość.