Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Zimnik

Lipowa 990, 34-324 Lipowa
www.zimnik.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Marketing Obsługa konferencji i Szkoleń +48 3...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Zimnik

Nowe sale konferencyjne i część spa

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowe sale konferencyjne i część spa - Hotel Zimnik

  1 sierpnia 2012 r. obiekt w Lipowej udostępnił do użytku nową część hotelową z zapleczem konferencyjnym i strefą spa. Była ona budowana i wyposażana w standardzie czterech gwiazdek, jednak proces jej kategoryzacji nie został jeszcze zakończony.

   

   

   

   

   

   


  Nowe centrum konferencyjno–bankietowe Hotelu Zimnik może pomieścić do 400 osób. W nowej części hotelu znalazło się także ponad 150 miejsc noclegowych w 36 pokojach dwuosobowych i apartamentach oraz strefa spa & wellness z pięcioma gabinetami odnowy biologicznej, wypoczywalnią, grotą solną i centrum fitness z basenem, jacuzzi, łaźnią i sauną.

  Położony u stóp Góry Skrzyczne trzygwiazdkowy Hotel Zimnik dysponuje obecnie czterema salami konferencyjnymi, które pozwalają na organizację spotkań biznesowych, konferencji, sympozjów naukowych, narad, szkoleń, czy seminariów. Zróżnicowana pojemność sal daje możliwość zorganizowania każdej imprezy, począwszy od małych spotkań biznesowych w Sali Kominkowej po wydarzenia dla 300 gości w nowo oddanej Sali Balowej. Standardowo sale konferencyjne wyposażone są w flipchart z papierem i markerami, rzutnik pisma, ekran oraz tablicę korkową lub magnetyczną. Ponadto hotel oferuje nagłośnienie, mikrofony przenośne, telewizory, magnetowidy, rzutnik multimedialny, laptop i odtwarzacz DVD.

  Hotel Zimnik posiada 130 miejsc noclegowych w 56 pokojach, w tym apartamentach o standardzie czterech gwiazdek. W obiekcie mieszczą się także siłownia i pokój zabaw dla dzieci, zaś przy hotelu znajduje się boisko do siatkówki. Wychodząc naprzeciw potrzebom gości hotel przygotował pakiet zróżnicowanych i ciekawych zajęć integracyjnych, takich jak marsz na orientację z zabawami, paintball, jazdy quadami, gokartami, off-road i na skuterach śnieżne, wspinaczki, nauka latania na paralotni, nordic walking, zorbing, bilard, kręgielnia, "wieczór w kasynie", "wieczór szkocki", góralska biesiada z góralskim humorem, imprezy z ogniskiem w lesie, kuligi zimowe i letnie, zabawy karaoke i wiele innych. 

  źródło: www.zimnik.com.pl

Oferty specjalne

 • Pakiety Pobytowe

  Zapraszamy do zapoznania się z pakietami pobytowymi: http://www.zimnik.com.pl/oferta/spis.php?id=14