Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Zimnik

Lipowa 990, 34-324 Lipowa
www.zimnik.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Marketing Obsługa konferencji i Szkoleń +48 3...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Zimnik

Rozbudowa hotelu w Lipowej

Data aktualności: 22-11-2012

 • Rozbudowa hotelu w Lipowej - Hotel Zimnik

  Planowany termin zakończenia prac budowlanych oraz oficjalnego otwarcia obiektu to czerwiec 2012 roku.

   

   

   

   

   

   

   


  Hotel jest budowany w czterogwiazdkowym standardzie, przy czym - jak zapewniają jego pracownicy - pozostanie przy cenach obiektu trzygwiazdkowego.

  Po rozbudowie w obiekcie znajdzie się w m.in. centrum konferencyjno-bankietowe dla 450 osób, ponad 150 miejsc noclegowych w nowoczesnych apartamentach, salon wellness & spa z gabinetami odnowy biologicznej, a także centrum fitness z pływalnią hotelową, jacuzzi, światem łaźni i saun oraz innymi atrakcjami.

  Jak informuje dział marketingu Hotelu Zimnik, dla firm organizujących szkolenia lub konferencje przygotowano atrakcyjne rabaty na noclegi, sale konferencyjne oraz eventy i wieczory tematyczne. Ponadto dla firm, które w 2012 roku zorganizują w hotelu pobyty szkoleniowe, przewidziano od 10 do 50 proc. rabatu na usługi spa.

  Hotel Zimnik położony jest u stóp Góry Skrzyczne w zachodniej części Kotliny Żywieckiej. Obecnie obiekt oferuje gościom 22 pokoje noclegowe. Na terenie hotelu znajdują się także restauracja, pub, sauna oraz plac zabaw dla dzieci. Placówka specjalizuje się w organizacji bankietów, przyjęć okolicznościowych, kuligów, konferencji i szkoleń.

   


  źródło: www.zimnik.com.pl

Oferty specjalne

 • Pakiety Pobytowe

  Zapraszamy do zapoznania się z pakietami pobytowymi: http://www.zimnik.com.pl/oferta/spis.php?id=14