Od nowego roku w hotelu konferencyjnym Żubrówka w Białowieży szykują się zmiany. Hotel kończy współpracę z siecią Best Western, w związku z czym zmienia się jego nazwa oraz logo. Jednak innych zmian nie będzie – czterogwiazdkowy standard obiektu, liczba pokoi oraz zaplecze konferencyjne pozostają takie same.

Zmiany w hotelu konferencyjnym Żubrówka są czysto formalne. Będzie inne logo i nazwa bez członu „Best Western”. Reszta pozostaje bez zmian. Na szczęście, bo Żubrówka to miejsce dla tych, którzy liczą na pobyt w cichym i relaksującym otoczeniu lasów. Lokalizacja poza miastem to wielki plus nie tylko dla wczasowiczów, ale również organizatorów i uczestników konferencji – w końcu kto nie lubi łączyć przyjemnego z pożytecznym?  

Konferencje poza miastem

Zaplecze konferencyjne hotelu Żubrówka w Białowieży to pięć, w pełni wyposażonych w sprzęt audiowizualny, sal zajmujących łącznie 470 mkw. Jednocześnie mogą się tu odbywać spotkania, szkolenia i konferencje dla 500 gości. Największa pojedyncza sala pomieści w ustawieniu teatralnym 180 uczestników eventu. Istnieje jednak możliwość łączenia ze sobą pomieszczeń konferencyjnych. Ponadto, hotel oferuje 110 pokoi i apartamentów dla 250 gości. Znajduje się tu również restauracja, kawiarnia oraz klub nocny, a także strefa spa i kompleks basenowy. Hotel Żubrówka dysponuje również atrakcjami sportowymi, które pomogą w zorganizowaniu czasu wolnego podczas pobytu na wyjeździe integracyjnym czy służbowym. Można zagrać w tenisa, mini-golfa, siatkówkę, skorzystać z tras nordic walking, a nawet przelecieć się balonem.