Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

IBB Andersia Hotel

Pl. Andersa 3, 61-894 Poznań
www.andersiahotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Maciej Spychalski Sales Manager +48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
IBB Andersia Hotel

Trzeci wśród najlepszych hoteli konferencyjnych w Polsce

Data aktualności: 05-12-2012

 • Trzeci wśród najlepszych hoteli konferencyjnych w Polsce - IBB Andersia Hotel

  Poznański hotel zajął trzecie miejsce w kategorii "Konferencje" w organizowanym przez firmę Global Hotels & Travels plebiscycie branży hotelarskiej Best Hotel Award 2012. Pierwsze miejsce w zestawieniu zajął Hotel Marriott Warszawa, a drugie - Holiday Inn Warszawa Józefów.

   

   

   

   

   


  III miejsce w kategorii hoteli konferencyjnych w Polsce to nie jedyne tegoroczne wyróżnienie dla hotelu IBB Andersia. Obiekt zwyciężył bowiem w kategorii "Najlepszy hotel 4-5-gwiazdkowy w Poznaniu". - Nagroda Best Hotel Award została nam przyznana po raz kolejny, co bardzo nas cieszy - komentuje Marta Skrobańska, marketing manager IBB Andersia Hotel. - Według nas najważniejszym czynnikiem w hotelu jest obsługa na najwyższym poziomie i indywidualne podejście do gościa. W postrzeganiu nas przez gości ważne są też inne czynniki typu lokalizacja, design, kompleksowość oferty, zaplecze konferencyjne, jednak wykfalifikowany, chętny do pomocy i elastyczny personel to zdecydowanie podstawa sukcesu. To on sprawia, że goście chętnie organizują u nas imprezy, czują się u nas jak w domu, często tu wracają i dobrze nas oceniają - dodaje.

  Na zaplecze konferencyjne IBB Andersia hotel składa się 8 klimatyzowanych sal konferencyjnych (Teneryfa, Ibiza, Majorka, Minorka, Girona, Walencja, Malaga i Barcelona) znajdujących się na pierwszym piętrze budynku. Mogą się w nich odbywać konferencje, szkolenia, spotkania rekrutacyjne i inne wydarzenia. W hotelowym foyer mogą zaś odbywać się niewielkie wystawy. W sumie w pomieszczeniach konferencyjnych hotelu można zorganizować imprezę z udziałem tysiąca osób. O zaplecze cateringowe odbywających się w hotelu wydarzeń dbają restauracje Flavoria i Mosaica. Do dyspozycji gości obiektu pozostaje również Harmonia SPA, gdzie można skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz masaży z całego świata. W hotelu znajdują się także basen z hydromasażem oraz przeciwprądem, jacuzzi, sauny fińska i parowa, pokój relaksu, sala do aerobiku, siłownia, bar oraz solarium. Obiekt oddaje do dyspozycji uczestników konferencji 171 pokoi, w tym 139 pokoi Comfort, 8 pokoi Business Room, 12 apartamentów Junior z osobną łazienką i pokojem dziennym, 8 pokoi Executive, 3 apartamenty Senior Suite oraz ponad 100-metrowy Apartament Prezydencki z dwiema sypialniami.

  Dodatkowych informacji na temat oferty konferencyjnej IBB Andersia Hotel udziela dział sprzedaży obiektu, tel. 61 667 82 17, e-mail: konferencje@andersiahotel.pl.

  źródło: www.andersiahotel.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne