Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

IBB Andersia Hotel

Pl. Andersa 3, 61-894 Poznań
www.andersiahotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Maciej Spychalski Sales Manager +48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
IBB Andersia Hotel

Nowa sala konferencyjna w IBB Andersia Hotel

Data aktualności: 08-05-2014

 • Nowa sala konferencyjna w IBB Andersia Hotel - IBB Andersia Hotel
  Czterogwiazdkowy poznański hotel oddał do dyspozycji gości biznesowych nowe pomieszczenie konferencyjne.
   
  Znajdujący się na pierwszym piętrze budynku Board Room nadaje się na kameralne spotkanie, prezentację, debatę, czy zebranie zarządu. Pomieszczenie o powierzchni 38 mkw. zostało wyposażone w profesjonalne nagłośnienie, telewizor o przekątnej 50 cali oraz szybki dostęp do internetu.
   
  Oprócz Board Roomu IBB Andersia Hotel udostępnia meeting plannerom osiem klimatyzowanych sal konferencyjnych, w których mogą odbywać się spotkania z udziałem nawet tysiąca osób. Znajdujące się przy nich foyer pozwala na zorganizowanie małej wystawy czy dodatkowej części prezentacji. Dodatkowymi, znajdującymi się na tym samym piętrze udogodnieniami, są szatnie, taras i Baby Room. Na zaplecze noclegowe obiektu składa się ponad 170 pokoi, w tym pokoje typu Comfort, Business Room, Executive oraz apartamenty: Junior, Senior Suite oraz Prezydencki. W hotelu funkcjonują również restauracja i bar, oferująca zabiegi kosmetyczne Harmonia Spa oraz Klub Wellness.
Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne