Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

IBB Andersia Hotel

Pl. Andersa 3, 61-894 Poznań
www.andersiahotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Maciej Spychalski Sales Manager +48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
IBB Andersia Hotel

Złote Godło Quality International 2014 dla hotelu IBB Andersia

Data aktualności: 28-08-2014

 • Złote Godło Quality International 2014 dla hotelu IBB Andersia - IBB Andersia Hotel

  Hotel IBB Andersia w Poznaniu po raz kolejny został nagrodzony Złotym Godłem Quality International w kategorii QI Services - za najwyższej jakości usługi hotelowe.

   

  Operator hotelu - firma Andersia Tower Hotel Management Sp. z o.o. - została wyróżniona za zaangażowanie i staranność w doskonalenie procedur zarządzania jakością oraz realizowanie skutecznej polityki jakości w odniesieniu do oferowanych usług hotelowych.

   

  Quality International to ogólnopolski program, realizowany pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Klubu Polskie Forum ISO 9000. Celem programu jest promocja jakości, a wyróżnienia przyznawane się przez Kapitułę Programu, w skład której wchodzą eksperci i autorytety w dziedzinie zarządzania jakością.

   

  Gala finałowa tegorocznej edycji konkursu, podczas której wręczone zostaną nagrody, odbędzie się 6 października w Hotelu Sofitel Warsaw Victoria (zobacz obiekt).
   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne