Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

IBB Andersia Hotel

Pl. Andersa 3, 61-894 Poznań
www.andersiahotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Maciej Spychalski Sales Manager +48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
IBB Andersia Hotel

Nowa sala konferencyjna na 230 osób w IBB Andersia Hotel w Poznaniu

Data aktualności: 25-03-2019

 • Nowa sala konferencyjna na 230 osób w IBB Andersia Hotel w Poznaniu - IBB Andersia Hotel

  Oferta konferencyjna zlokalizowanego w poznańskiej dzielnicy Stare Miasto czterogwiazdkowego IBB Andersia Hotel powiększyła się o kolejną przestrzeń – "Monte Carlo". Nowa sala konferencyjna o powierzchni 300 mkw. i wysokości 3,1–4 m usytuowana jest na parterze budynku. W ustawieniu teatralnym pomieści 180 osób w większej, zaś 50 osób w mniej części.

   

   

  W "Monte Carlo" można także zaaranżować koktajl dla 160 gości przy wysokich stolikach. Sala wyposażona została w dwa ekrany, dwa projektory, profesjonalne nagłośnienie oraz mikrofony. Na życzenie można skorzystać z rozkładanego parkietu oraz sceny. Do sali można wjechać małym samochodem lub motocyklem, jest też wyjście na zadaszone patio. Do dyspozycji gości wydarzenia oddany jest profesjonalny bar, a przygotowywaną imprezę uatrakcyjnią świecące meble eventowe. "Monte Carlo" idealnie sprawdzi się nie tylko podczas konferencji, ale również premier produktów, uroczystych gal, szkoleń, imprez tanecznych, firmowych, a także kolacji połączonych z grillem.

   

   

   

   

  Łącznie zaplecze konferencyjne IBB Andersia Hotel liczy 10 sal. 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne