Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

ibis Styles Grudziądz

Piłsudskiego 18, 86-300 Grudziądz
http://www.ibis.com/pl/hotel-9609-ibis-styles-grudziadz-opening-april-2017/index.shtml

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
ibis Styles Grudziądz

Hotel ibis Styles powstanie w Grudziądzu

Data aktualności: 18-02-2014

 • Hotel ibis Styles powstanie w Grudziądzu - ibis Styles Grudziądz
  Spółka Orbis podpisała umowę franczyzy na nowo budowany hotel konferencyjny w Grudziądzu. Pierwszy w mieście obiekt z międzynarodową marką ibis Styles powstanie w pobliżu Starego Miasta, przy Piłsudskiego.
   
  Hotel ibis Styles w Grudziądzu zostanie otwarty i włączony do Grupy Orbis w czwartym kwartale 2015 roku. Znajdą się w nim sale konferencyjne, ponad 80 pokoi z bezprzewodowym dostępem do internetu oraz restauracja. 
   
  Obiekt znajdzie się w Globalnych Systemach Rezerwacji, Dystrybucji i Sprzedaży Grupy Accor i Orbis. - Szukaliśmy i znaleźliśmy markę hotelową, która może zagwarantować rozpoznawalność i dostęp do szerokiego grona potencjalnych klientów. Widzimy duże możliwości globalnej marki ibis – powiedział przedstawiciel inwestora.