Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

ibis Styles Siedlce

Jana Pawła II 10, 08-110 Siedlce
http://www.ibis.com/pl/hotel-9259-ibis-styles-siedlce-opening-june-2016/index.shtml

Skontaktuj się z obiektem

Magdalena Kaczorek kierownik sprzedaży i marketingu +48 7...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
ibis Styles Siedlce

Nowy hotel na konferencje w Siedlcach

Data aktualności: 24-05-2013

 • Nowy hotel na konferencje w Siedlcach - ibis Styles Siedlce

  Spółka Orbis podpisała kolejną umowę franczyzy na trzygwiazdkowy hotel w Siedlcach.  Pierwszy w mieście hotel z międzynarodowym znakiem powstanie przy ulicy Jana Pawła II, w pobliżu kompleksu sportowo-rekreacyjnego, aqua parku i planowanej hali widowiskowej.

   
   
   
   
   
   
   
  Hotel w Siedlcach zostanie otwarty i włączony do Grupy Orbis pod marką ibis Styles w 2015 r. Znajdą się w nim sale konferencyjne, około 100 nowocześnie urządzonych pokoi oraz restauracja.
   
  Franczyzobiorcą i zarazem inwestorem obiektu jest Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus, działające od ponad dwudziestu lat na rynku deweloperskim, które w ubiegłym roku podpisało z Orbisem umowę na franczyzę marki ibis Styles hotelu w Białymstoku.