Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

ibis STYLES Siedlce

Jana Pawła II 10, 08-110 Siedlce
http://www.ibis.com/pl/hotel-9259-ibis-styles-siedlce-opening-june-2016/index.shtml

Skontaktuj się z obiektem

Magdalena Kaczorek kierownik sprzedaży i marketingu +48 7...... Pokaż telefony wyślij e-mail
ibis STYLES Siedlce

Hotel konferencyjny ibis Styles Siedlce dziś przyjął pierwszych gości!

Data aktualności: 10-06-2016

 • Hotel konferencyjny ibis Styles Siedlce dziś przyjął pierwszych gości! - ibis STYLES Siedlce

  Dziś, 10 czerwca 2016 r., otwarcia doczekał się kolejny polski obiekt marki ibis Styles. Siedlecki hotel oferuje 101 pokoi oraz 5 sal konferencyjnych.

   

  Hotel ibis Styles Siedlce jest piątym obiektem tej marki w Polsce. Pozostałe działają we Wrocławiu, Białymstoku, Bielsku-Białej i Wałbrzychu. Na otwarcie czeka kolejnych pięć hoteli ibis Styles. Siedlecki obiekt oferuje 101 pokoi, w tym cztery apartamenty z aneksem kuchennym i cztery pokoje dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

   

  Zaplecze konferencyjne obiektu to pięć sal i foyer. Największa sala – Miętowa – mierzy 190 mkw. i pomieści prawie 140 osób w ustawieniu teatralnym. Pozostałe pomieszczenia mierzą od 28 do 46 mkw., a powierzchnia foyer do 78 mkw. Wszystkie sale konferencyjne można połączyć w jedną przestrzeń uzyskując miejsce na konferencję dla 450 osób w ustawieniu teatralnym. Wyposażone są w nowoczesny sprzęt multimedialny niezbędny podczas organizacji konferencji i szkoleń.

   

  W hotelu znajduje się także restauracja Lukrecja, której znakiem rozpoznawczym są ziołowe inspiracje w menu. Ibis Styles w Siedlcach charakteryzuje się wyjątkowym designem – elementy wystroju nawiązują do inspiracji naturą, kolorostyka jest energetyczna, a meble i elementy architektury, takie jak schody, mają prostą nowoczesną formę.

   

  Siedlecki ibis Styles mieści się w centrum miasta, niedaleko aquaparku. Choć Siedlce leżą tylko 90 km na wschód od najważniejszej destynacji eventowej w Polsce – Warszawy, i baza konferencyjna tego miasta jest nie do porównania z warszawską, to hotel ibis Styles w Siedlcach jest sporym postępem w skali regionu – Siedlce to już Podlasie.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: