Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Ibis Styles Wałbrzych

1 Maja 70, 58-300 Wałbrzych
www.expresshotelwalbrzych.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Ibis Styles Wałbrzych

Od marca 2013 r. hotel konferencyjny w Wałbrzychu będzie funkcjonował pod nową marką

Data aktualności: 31-01-2013

 • Od marca 2013 r. hotel konferencyjny w Wałbrzychu będzie funkcjonował pod nową marką - Ibis Styles Wałbrzych

  Orbis SA, zgodnie z przyjętą strategią rozwoju tzw. „asset light”, podpisała umowę franczyzy na trzygwiazdkowy hotel Express w Wałbrzychu. Od marca 2013 r. hotel będzie działał pod marką ibis Styles i będzie drugim działającym w Polsce obiektem tej sieci.

   

   

   

   

   

   


  Franczyzobiorcą jest właściciel hotelu firma KGH Wałbrzych Sp. z o.o. 

  Znajdujący się nieopodal galerii handlowej Victoria hotel dysponuje dwoma w pełni klimatyzowanymi, wentylowanymi salami, mieszczącymi po 45 osób w układzie teatralnym. Znajdujące się na parterze budynku pomieszczenia zostały wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny oraz dostęp do szybkiego internetu, a stonowana ich kolorystyka  zwiększa koncentrację oraz skupia uwagę na prowadzącym. Sale są wyposażone we flipchart, markery, ekran, TV, video oraz mównicę (po potwierdzeniu ich dostępności). Obsługa obiektu proponuje również wypożyczenie projektora multimedialnego, odtwarzacza DVD/CD oraz sprzętu nagłaśniającego. Atutem centrum konferencyjnego jest oświetlenie światłem dziennym, które nie powoduje zmęczenia wśród uczestników. Ponadto obie sale posiadają możliwość pełnego zaciemnienia. Przy organizacji szkoleń, konferencji, bankietów oraz imprez okolicznościowych hotel oferuje obsługę cateringową, na którą składają się przerwy kawowe, lunche, kolacje oraz bufety przekąskowe. Cennik wynajmu sal konferencyjnych ustalany jest indywidualnie.

  W wałbrzyskim hotelu znajduje się 130 klimatyzowanych pokoi dla gości - w każdym z nich oprócz podstawowego wyposażenia znajduje się biurko, telewizor LCD z telewizją satelitarną oraz łazienka z prysznicem. Wszystkie pokoje posiadają bezpłatny dostęp do Internetu. Mieszcząca się w hotelu restauracja może pomieścić do 100 osób i oferuje śniadania kontynentalne w formie bufetu. Od godz. 12.00 lokal działa jako część barowa, w której serwowana jest kawa, herbata, napoje oraz wykwintne trunki. Na terenie obiektu znajdują się także automaty vendingowe z napojami oraz drobnymi przekąskami.

  źródło: www.konferencje.pl