Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Ibis Styles Wałbrzych

1 Maja 70, 58-300 Wałbrzych
www.expresshotelwalbrzych.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Ibis Styles Wałbrzych

Hotel konferencyjny zyskał nową markę i nową restaurację

Data aktualności: 13-03-2013

 • Hotel konferencyjny zyskał nową markę i nową restaurację - Ibis Styles Wałbrzych

  Z początkiem marca 2013 r. wałbrzyski hotel znany dotychczas jako Express by Holiday Inn na zasadzie umowy franczyzowej dołączył do sieci ibis Styles i przyjmuje gości pod nową nazwą. Atutem obiektu jest w pełni wyposażone zaplecze konferencyjne.

   

   

   

   

   

   


  - Zmiana marki to dla hotelu szansa na podniesienie standardu oferowanych usług oraz wzmocnienie jego reputacji. Wykorzystujemy ją i oferujemy swoim klientom jeszcze lepiej dopasowany produkt. Ibis Styles to dynamiczna, zaskakująca marka, która z pewnością przypadnie do gustu naszym gościom - mówi Sandra Stawowczyk, dyrektor hotelu.

  Działający przy Galerii Victoria trzygwiazdkowy obiekt oddaje do dyspozycji organizatorów konferencji dwie sale konferencyjne mieszczące po 45 osób w układzie teatralnym. W pomieszczeniach mogą odbywac się konferencje, spotkania biznesowe, szkolenia i warsztaty. Sale są wyposażone we flipchart, markery, ekran, TV, video oraz mównicę. Obsługa obiektu proponuje również wypożyczenie projektora multimedialnego, odtwarzacza DVD/CD oraz sprzętu nagłaśniającego. Sale mogą być oświetlone światłem dziennym, mają też możliwość pełnego zaciemnienia. Przy organizacji szkoleń, konferencji, bankietów oraz imprez okolicznościowych hotel oferuje obsługę cateringową, na którą składają się przerwy kawowe, lunche, kolacje oraz bufety przekąskowe.

  Na zaplecze noclegowe hotelu składa się 130 pokoi typu Standard, Comfort i Studio z dostępem do bezprzewodowego internetu. W obiekcie funkcjonują również całodobowy bar oraz oddana do użytku 12 marca 2013 r, restauracja Pop Art by Ibis Styles, która jest w stanie pomieścić do 100 gości. W serwowanych w lokalu daniach łączone są smaki kuchni całego świata z najlepszymi potrawami kuchni polskiej.