Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

ibis Warszawa Centrum

al. Solidarności 165, 00-876 Warszawa
http://www.ibis.com/pl/hotel-2894-ibis-warszawa-centrum/index.shtml

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
ibis Warszawa Centrum

Nowy wystrój w powierzchniach ogólnodostępnych

Data aktualności: 19-09-2013

 • Nowy wystrój w powierzchniach ogólnodostępnych - ibis Warszawa Centrum

  W sierpniu 2013 r. zakończyła się modernizacja wnętrz w hotelach ibis Warszawa Centrum i ibis Warszawa Ostrobramska. Wcześniej, w kwietniu, renowację przeszedł ibis Warszawa Stare Miasto, a w IV kwartale 2013 r. podobny remont planowany jest w hotelu ibis Łódź Centrum.

   
  Nowe lobby hoteli ibis to wielofunkcyjna, świetnie wyposażona przestrzeń, która jest „duszą hotelu” i centralnym punktem, gdzie goście mogą się spotkać, pracować, zrelaksować czy zjeść posiłek. To miejsce, które emanuje przyjazną, gościnną atmosferą.  Pomieszczenia zaprojektowane są w modnej stylistyce utrzymanej w jasnej tonacji z dodatkiem drewnianych elementów, ciepłych akcentów kolorystycznych i grafik na ścianach czy suficie. Wydobycie klimatu przytulności i komfortu, zostało także osiągnięte poprzez wstawienie do nich foteli na biegunach, dużych sof czy stolików z blatami do gier planszowych, przy których goście mogą zrelaksować się po pracy. Innowacyjne rozwiązanie zastosowano także w recepcji. Jej tylne panele służą jako ekran, na którym wyświetlane są ważne dla gości informacje, takie jak prognoza pogody czy aktualne oferty specjalne, w bardziej nieformalny, a zarazem intuicyjny sposób.
   
  Modernizacja dla biznesu
   
  Modernizacje to kolejny etap przyjętej w 2011 roku to przez Grupę Hotelową Orbis i Accor strategii dynamizacji marek hoteli ekonomicznych. Obejmuje ona między innymi modernizacje powierzchni ogólnodostępnych w hotelach ibis, a jej celem jest zwiększenie komfortu wypoczynku gości bez zmiany ceny za nocleg.
   
  Nowa strategia marki ibis ma być odzwierciedleniem głębokich zmian jakie zaszły w potrzebach gości wobec produktów i usług hotelarskich. Zdaniem przedstawicieli sieci klient XXI wieku oczekuje od marek w każdym segmencie nowoczesności, unikalnego stylu i zaangażowania w ochronę środowiska. W odpowiedzi na te potrzeby, marka ibis rozpoczęła wprowadzenie zmian w swoich hotelach: nowatorskie wzornictwo, użycie naturalnych materiałów czy wielofunkcyjność przestrzeni publicznej proponowana w projekcie Avanzi, dodaje wnętrzom przytulności, a także tworzy domową atmosferę.