Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

ibis Warszawa Centrum

al. Solidarności 165, 00-876 Warszawa
http://www.ibis.com/pl/hotel-2894-ibis-warszawa-centrum/index.shtml

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
ibis Warszawa Centrum

Orbis wprowadza w hotelach szybki dostęp do Internetu

Data aktualności: 13-08-2014

 • Orbis wprowadza w hotelach szybki dostęp do Internetu - ibis Warszawa Centrum
  Do końca 2014 r. roku łącza światłowodowe, umożliwiające bardzo szybki dostęp do Internetu, mają być dostępne we wszystkich hotelach sieci.
   
  Grupa Hotelowa Orbis jest jedyną siecią hotelową w Polsce, która korzysta z łączy w technologii światłowodowej. Jej zaletą jest szybszy dostęp do Internetu, a w związku z tym zapewnienie większego komfortu przy organizacji wideo- i telekonferencji – może uczestniczyć w nich większa liczba osób a sygnał nie jest przerywany. 
   
  Do tej pory łącza światłowodowe wprowadzono w hotelach: ibis Warszawa Centrum (zobacz obiekt), Mercure Jelenia Góra (zobacz obiekt), Mercure Cieszyn (zobacz obiekt), ibis Łódź Centrum (zobacz obiekt), ibis Warszawa Ostrobramska oraz ibis budget Warszawa Centrum. W kolejnym etapie prac planowane jest uruchomienie tej technologii m.in. w hotelach: Novotel Warszawa Centrum (zobacz obiekt), Sofitel Warsaw Victoria (zobacz obiekt) i Mercure Warszawa Grand (zobacz obiekt).