Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Ilonn Hotel

Szarych Szeregów 16, 60-462 Poznań
http://www.ilonnhotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Karolina Maciorowska Specjalista ds.sprzedaży + 48 ...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Ilonn Hotel

Hotel Ilonn ma dwie nowe sale konferencyjne

Data aktualności: 07-11-2013

 • Hotel Ilonn ma dwie nowe sale konferencyjne - Ilonn Hotel
  Od października 2013 r. w Hotelu Ilonn w Poznaniu funkcjonują dwie nowe sale konferencyjne o powierzchni 100 mkw.. W obiekcie pojawił się również nowy lokal gastronomiczny, którym jest restauracja Gusto Food&Wine.
   
  Nowe sale konferencyjne w Hotelu Ilonn to dwa klimatuzowane pomieszczenia wyposażone w najwyższej jakości sprzęt multimedialny, który jest udostępniany bezpłatnie. Przed salami znajduje się eleganckie lobby z kominkiem, w którym istnieje możliwość organizacji przerw w konferencjach.
   
  Miejsce na spotkania i konferencje
   
  Na chwilę obecną organizatorzy spotkań mają w Hotelu Ilonn do dyspozycji nowoczesne centrum konferencyjne o łącznej powierzchni sal 380 mkw. Z powodzeniem mogą się w nim odbywać konferencje, kongresy, szkolenia, warsztaty i spotkania integracyjne. W zależności od liczby uczestników bądź charakteru spotkania istnieje możliwość dowolnego zaaranżowania każdej spośród pięciu sal konferencyjnych. Trzy z nich dzięki modułowej budowie można połączyć w dwie lub jedną przestrzeń o powierzchni 205 mkw. oraz 100 mkw. Pozwala to na organizację konferencji nawet na ponad 300 osób.
   
  W ofercie nowej hotelowej restauracji Gusto Food&Wine znajdują się potrawy kuchni śródziemnomorskiej, desery, wyrabiane przez hotelowego cukiernika oraz wina z całego świata, nad wyborem których czuwa sommelier.
   
  Świetna baza noclegowa na targi
   
  W ostatnim czasie Hotel Ilonn oddał do dyspozycji gości dwa nowe pokoje typu Superior. Na zaplecze noclegowe obiektu składa się łącznie 77 pokoi: jeden pokój jednoosobowy z udogodnieniami dla osoby niepełnosprawnej, 60 pokoi dwuosobowych z dwoma osobnymi łóżkami, 15 pokoi dwuosobowych z łóżkiem małżeńskim oraz jeden apartament. W każdym z pokoi zapewniono bezprzewodowy dostęp do internetu. W przyszłości planowana jest modernizacja kolejnych pokoi.
   
  W Hotelu Ilonn działa studio sauny, które dla gości obiektu jest udostępniane bezpłatnie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości hotel zapewnia również transfery na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich.
   
  Dodatkowe informacje na temat oferty konferencyjnej Hotelu Ilonn można uzyskac pod numerem telefonu 61 668 75 75 orz po przesłaniu e-maila na adres marketing@ilonnhotel.pl.
   

Oferty specjalne

 • Pakiet Biznes

  W Hotelu istnieje możliwość skorzystania z promocyjnego Pakiet Biznes, który zawiera: Pokój ze śniadaniem (możliwość serwowania śniadania do pokoju) 2 -daniowa kolacja (propozycje do wyboru) Bezprzewodowy internet Monitorowany parking Szczegółowych informacji udziela Recepcja...