Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Ilonn Hotel

Szarych Szeregów 16, 60-462 Poznań
http://www.ilonnhotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Karolina Maciorowska Specjalista ds.sprzedaży + 48 ...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Ilonn Hotel

Dwie nowe sale konferencyjne w Hotelu Ilonn w Poznaniu

Data aktualności: 05-11-2014

 • Dwie nowe sale konferencyjne w Hotelu Ilonn w Poznaniu - Ilonn Hotel

  Profesjonalne centrum konferencyjne, 77 komfortowych pokoi, restauracja z kuchnią śródziemnomorską oraz sauny to tylko część oferty poznańskiego Hotelu Ilonn.

   

  Hotel Ilonn znajduje się w stolicy Wielkopolski. To, co wyróżnia go spośród innych hoteli, to otwartość na indywidualne potrzeby klienta i możliwość dopasowania się do nich – czy to w przypadku organizacji konferencji, bankietu lub spotkania rodzinnego, czy też relaksu w fińskiej saunie.
   

  Nowe sale konferencyjne w Poznaniu

  Ilonn Conference Center to 380 mkw. powierzchni konferencyjnej, na którą składa się 7 sal (od 36 do 90 mkw.), z których 5 można poddać swobodnej rearanżacji według indywidualnych potrzeb. Jest to możliwe dzięki modułowej budowie ścian. Największą przestrzeń jaką można uzyskać to 205 mkw. i 100 mkw. Wówczas możliwe jest zorganizowanie konferencji dla ponad 300 uczestników. Ponieważ w każdej sali konferencyjnej znajdują się modułowe stoły, można dowolnie modyfikować również i ich układ. Ponadto każda sala wyposażona jest w rzutnik, ekran, nagłośnienie sufitowe, wygodny i inteligentny system okablowania oraz oświetlenie z możliwością swobodnych ustawień.
   

  Hotel Ilonn Poznań sale konferencyjne konferencje


  Od niedawna Hotel Ilonn udostępnia dwie nowe sale konferencyjne VIP. Łącznie mierzą one 49 mkw. i pomieszczą 50 osób przy wspólnym stole. Nowe sale są w pełni wyposażone w sprzęt multimedialny, podobnie jak reszta pomieszczeń centrum konferencyjnego, a dodatkowo znajdują się w nich flipcharty, wskaźniki laserowe, zdalne sterowanie funkcjami przy pomocy wielofunkcyjnego panelu, telefon stacjonarny oraz rolety zaciemniające. Ponadto do dyspozycji uczestników spotkań biznesowych i konferencji jest pokój z minibarem, w którym można odpocząć między prezentacjami lub wykorzystać to pomieszczenie do rozmów czy negocjacji z klientami. Do organizacji spotkań biznesowych lub mniejszych eventów doskonale nadaje się także sala restauracyjna hotelu, w której zmieści się ok. 50 osób.


  Każdy kto zdecyduje się na organizację konferencji w hotelu Ilonn będzie miał do dyspozycji indywidualnego opiekuna, który pomoże dopełnić formalności oraz dopiąć planowany event na ostatni guzik. Więcej na temat organizacji konferencji w hotelu Ilonn dowiedzą się Państwo pod numerem tel.: +48 61 668 75 75 lub pod adresem: .
   

  Zaplecze noclegowe i restauracyjne hotelu Ilonn

  Hotel dysponuje 77 pokojami, wśród których znajduje się pojedynczy pokój przystosowany do potrzeb osoby niepełnosprawnej, jeden apartament, 60 pokoi dwuosobowych z osobnymi łóżkami oraz 15 pokoi z łóżkiem małżeńskim. Poza standardowym wyposażeniem pokoi goście mogą skorzystać z sejfu. W hotelu można z powodzeniem odpocząć - znajduje się w nim komfortowe lobby z sofami oraz biblioteką, sauna fińska oraz restauracja Gusto Food&Wine serwująca kuchnię śródziemnomorską. To właśnie tam co tydzień odbywają się „chilloutowe piątki”.

  Hotel udostępnia swoim gościom dwa parkingi – bezpłatny przed hotelem oraz płatny monitorowany parking za budynkiem, który pomieści 42 auta.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • Pakiet Biznes

  W Hotelu istnieje możliwość skorzystania z promocyjnego Pakiet Biznes, który zawiera: Pokój ze śniadaniem (możliwość serwowania śniadania do pokoju) 2 -daniowa kolacja (propozycje do wyboru) Bezprzewodowy internet Monitorowany parking Szczegółowych informacji udziela Recepcja...