Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

InterHouse Hotel

Bratysławska 2, 31-201 Kraków
interhousehotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Łukasz Szczęsny +48 1...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
InterHouse Hotel

Trzygwiazdkowy hotel w pobliżu krakowskiego Starego Miasta zaprasza na konferencje

Data aktualności: 27-02-2014

 • Trzygwiazdkowy hotel w pobliżu krakowskiego Starego Miasta zaprasza na konferencje - InterHouse Hotel

  Trzygwiazdkowy hotel w pobliżu zabytkowego centrum Krakowa zaprasza do organizowania konferencji w nowoczesnych salach. Od 24 lutego można skorzystać ze specjalnej promocji na wynajem sal.

   

  Konferencje w Krakowie

  Hotel Aspel posiada centrum konferencyjne składające się z 11 sal konferencyjnych i szkoleniowych o zróżnicowanej wielkości. Sale mieszczą od 30 do 350 osób w ustawieniu kinowym. Największa z nich - „Sala Kongresowa” ma unikalnym kształt i może zostać zaaranżowana na bankiet dla 220 osób. Obiekt udostępnia również przestrzeń wystawienniczo- targową w przeszklonej galerii. Sale konferencyjne i szkoleniowe połączone są windą z podziemnym parkingiem na 100 samochodów.
  Hotel przygotował specjalną ofertę promocyjną na organizację konferencji.

  Udogodnienia i atrakcje dla uczestników konferencji

  Zaplecze noclegowe hotelu to 110 miejsc noclegowych w 52 pokojach z dostępem do Internetu. Restauracja „Kongresowa” to doskonałe miejsce spotkań, nie tylko biznesowych, ale także kameralnych spotkań w gronie znajomych, czy też rodzinnych imprez okolicznościowych. Szef kuchni proponuje dania kuchni polskiej i europejskiej. Goście hotelowi mogą skorzystać z zabiegów SPA bezpośrednio w swoim pokoju hotelowym lub skorzystać z sali fitness.

   

Oferty specjalne