Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

InterHouse Hotel

Bratysławska 2, 31-201 Kraków
interhousehotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Łukasz Szczęsny +48 1...... Pokaż telefony wyślij e-mail
InterHouse Hotel

Wygodne i nowoczesne sale konferencyjne hotelu Aspel w Krakowie

Data aktualności: 16-06-2015

 • Wygodne i nowoczesne sale konferencyjne hotelu Aspel w Krakowie - InterHouse Hotel

  Bez względu na to, jakiego rodzaju event masz do zorganizowania, jeśli szukasz sali w centrum Krakowa, odpowiedź na Twoje potrzeby jest zaledwie 7 minut od Rynku Głównego. Trzygwiazdkowe zaplecze noclegowe i 1450 mkw. przestrzeni konferencyjnej to oferta hotelu Aspel.


  W centrum kulturalnej stolicy Polski, w Krakowie, nieopodal starego miasta, przy trasach na Warszawę, Katowice oraz Sandomierz znajduje się hotel o dużym znaczeniu dla lokalnej bazy konferencyjnej. Trzygwiazdkowy hotel Aspel może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w organizacji różnego rodzaju eventów – zarówno konferencji, targów czy szkoleń, jak i bankietów, wystaw czy wesel. Zapewnia miejscowym organizatorom konferencji profesjonalną obsługę, bardzo zróżnicowane sale konferencyjne, sprawdzony catering i noclegi dla gości.


   


  Konferencje, targi i szkolenia 7 minut od krakowskiego starego miasta


  Zaplecze konferencyjne hotelu Aspel to 9 zróżnicowanych sal konferencyjnych, rozłożonych na trzech kondygnacjach, o łącznej powierzchni 1450 mkw. Na parterze znajdują się trzy pomieszczenia konferencyjne: sala kongresowa – największa z sal, VIP Room oraz 230-metrowe przeszklone foyer. Sala kongresowa mierzy aż 600 mkw. i jest w stanie pomieścić 350 osób w ustawieniu teatralnym. Ma ciekawy, półokrągły kształt i kolumny, ponadto można wjechać do niej autem. Z kolei VIP Room w ustawieniu teatralnym pomieści 30 osób, a foyer 150.

  Pierwsze piętro to przede wszystkim część hotelowa oraz sala konferencyjna A. Mierzy ona 100 mkw. i mieści 90 osób w ustawieniu teatralnym. Znajdują się w niej kolumny, a jej kształt jest lekko zaokrąglony. Na drugim piętrze znajduje się sześć sal konferencyjnych, wszystkie podobnej wielkości. Sale B, C, D mierzą po 40 mkw. i każda z nich pomieści 35 osób w ustawieniu teatralnym, sala E ma 80 mkw. i jest miejscem na konferencje dla 80 uczestników. Sala F mierzy 30 mkw. i daje miejsce na kameralne spotkanie dla 20 osób, a sala G to pomieszczenie 60-metrowe dla 40 osób. Wszystkie pomieszczenia konferencyjne połączone są windą z podziemnym parkingiem na 100 samochodów.


  Hotel Aspel dysponuje 52 pokojami o zróżnicowanym standardzie, które pomieszczą jednocześnie 111 gości. W hotelu znajduje się także Restauracja Kongresowa, która od lat słynie z organizacji efektownych imprez. W restauracji serwowane są dania kuchni polskiej oraz europejskiej. Oferuje ona także catering na eventy każdego rodzaju.


  Obiekt współpracuje z krakowskim biurem Convention Bureau oraz jest członkiem organizacji, takich jak: Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Małopolska Izba Hotelarska „Gremium”, Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce.


   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne