Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Kielecki Park Technologiczny

Olszewskiego 6, 25-663 Kielce
http://www.inkubator.kielce.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Kielecki Park Technologiczny

Sale konferencyjne nie tylko dla podmiotów działających w KPT

Data aktualności: 22-11-2012

 • Sale konferencyjne nie tylko dla podmiotów działających w KPT - Kielecki Park Technologiczny

  Działająca od 2008 r. instytucja przygotowała ofertę wynajmu przestrzeni konferencyjnych, adresowaną zarówno do lokatorów i partnerów KPT, jak i do firm z zewnątrz.

   

   

   

   

   

   


  Funkcjonujące w ramach Kieleckiego Parku Technologicznego centrum konferencyjne składa się z trzech sal. Pierwsza z nich - sala A - posiada 150 miejsc siedzących  przy teatralnym układzie krzeseł, z możliwością podziału na dwie sale na 70/80 miejsc. Kolejne pomieszczenie - sala B na 40 miejsc siedzących przy szkoleniowym układzie krzeseł ma możliwość podziału na 2 sale 20/20 miejsc. Trzecia - sala C - daje z kolei możliwość ustawienia 20 miejsc siedzących przy konferencyjnym układzie krzeseł (wokół owalnego stołu). Wszystkie pomieszczenia są w pełni klimatyzowane i wyposażone m.in. w sprzęt nagłośnieniowy, ekrany z projektorami multimedialnymi oraz kabiny do tłumaczeń symultanicznych.

  Kielecki Park Technologiczny to wielofunkcyjny teren aktywności gospodarczej, który powstał dla ludzi wiążących swoją przyszłość z innowacjami i nowymi technologiami.  Placówka pomaga nowoutworzonym, innowacyjnym firmom w osiągnięciu dojrzałości i zdolności do samodzielnego funkcjonowania na rynku. Przedsiębiorstwa ulokowane w KPT mają zapewnione konkurencyjne warunki rozwoju dzięki systemowi preferencyjnych stawek czynszowych za wynajem powierzchni, szerokiemu dostępowi do usług recepcyjno-biurowych oraz usług doradczych i szkoleniowych, świadczonych przez personel Parku Technologicznego.

   


  źródło: www.technopark.kielce.pl