Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Kielecki Park Technologiczny

Olszewskiego 6, 25-663 Kielce
http://www.inkubator.kielce.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Kielecki Park Technologiczny

KPT wynajmuje sale konferencyjne do celów komercyjnych

Data aktualności: 28-01-2013

 • KPT wynajmuje sale konferencyjne do celów komercyjnych - Kielecki Park Technologiczny

  Nowocześnie wyposażone sale konferencyjne, kabina symultaniczna, profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i multimedialny czeka na osoby, które zdecydują się na organizację konferencji, warsztatów, spotkań i szkoleń w KPT.

   

   

   

   

   

   


  W Centrum Konferencyjnym funkcjonującym w Kieleckim Parku Technologicznym znajdują się trzy profesjonalnie przygotowane sale szkoleniowe. Pomieszczenia są tak zaprojektowane, że można je podzielić na 5 mniejszych. Pierwsze z nich - Dolina Krzemowa - może pomieścić do 150 osób, ale po podzieleniu otrzymujemy dwie sale, w których można zorganizować spotkania dla 80 i 70 uczestników. Możliwość szybkiej zmiany aranżacji ma także pomieszczenie o nazwie Helsinki, które mieści 40 osób. Do dyspozycji użytkowników pozostaje także sala Barcelona, w której można zorganizować spotkanie dla 20 gości.

  - Wszystkie pomieszczenia są w bardzo ciekawy sposób zaaranżowane - mówi Szymon Mazurkiewicz, dyrektor Kieleckiego Parku Technologicznego. - Przede wszystkim istotne jest, że  wyposażyliśmy je w wysokiej jakości sprzęt nagłośnieniowy i multimedialny. Dysponujemy kabiną do tłumaczeń symultanicznych, która jest bardzo przydatna przy organizacji spotkań międzynarodowych. Firmy organizujące u nas szkolenia mogą skorzystać także z pokoi hotelowych. Można je wynająć m.in. dla osób prowadzących warsztaty - dodaje.

  Do dyspozycji gości KPT pozostaje także bufet, który znajduje się w siedzibie instytucji a także pokój piłkarski, gdzie w tracie przerwy w spotkaniu można rozegrać mecz. Klienci Parku mają również zapewniony bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu.

  Szczegółowych informacji dotyczących wynajmu sal udziela Michał Nowak, tel. 41 278 72 00 wew. 1016, e-mail: michal.nowak@um.kielce.pl.

  źródło: www.technopark.kielce.pl