Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Klub Golfowy Lisia Polana

Pomocnia 9, 05-180 Pomiechówek
www.lisiapolana.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Klub Golfowy Lisia Polana

Zorganizuj niezapomniane konferencje i eventy na polu golfowym

Data aktualności: 08-02-2013

 • Zorganizuj niezapomniane konferencje i eventy na polu golfowym - Klub Golfowy Lisia Polana

  Niezwykła atmosfera pola golfowego, bliski kontakt z naturą, zaciszne i wyjątkowe miejsce, a do tego nietuzinkowy sport i dodatkowe atrakcje to recepta na organizację wyjątkowych spotkań. To właśnie oferują hotel i klub golfowy położone 40 km od centrum Warszawy, w malowniczej dolinie Wkry, w bezpośredniej bliskości Kampinoskiego Parku Narodowego.

   

   

   

   

   


  Szkolenie, konferencja czy event na polu golfowym jest jedynym w swoim rodzaju wydarzeniem, które swoim uczestnikom na długo zapadnie w pamięć. Takie wydarzenie może być wyjątkowym spotkaniem biznesowym, może również towarzyszyć najbardziej renomowanym turniejom, jak również łączyć się z takimi atrakcjami jak degustacja alkoholi i cygar, koncerty gwiazd, gry i zabawy team-buildingowe oraz wiele innych. Akademia golfa to także doskonały sposób na integrację, zabawę i sportową rywalizację. To również niepowtarzalna okazja, aby spróbować swoich sił w nowej dyscyplinie sportowej. Dla tych, którzy odkryli już uroki golfa, obsługa Lisiej Polany jest w stanie zorganizować turniej golfowy z symbolicznymi nagrodami dla najlepszych. Tego rodzaju emocji Państwa klienci nie zapomną.
   
  Organizatorów imprez, którzy planują biznesowe spotkanie, szkolenie, event czy konferencję na wiosnę 2013 roku Klub Golfowy Lisia Polana zaprasza do rekreacyjno-hotelowego kompleksu przy polu golfowym. W obiekcie znajdują się sale konferencyjne mogące pomieścić do 100 osób, restauracja oraz zaplecze noclegowe dla 40 gości. Obsługa obiektu jest w stanie niestandardowo zaaranżować część nieoficjalną każdego eventu czy konferencji. Możliwa jest organizacja akademii golfa zarówno dla tych, którzy stykają się z tym sportem po raz pierwszy jak również  turniejów dla osób i firm, które już korzystają zarówno z rekreacyjnych jak i biznesowych zalet tej dyscypliny. Oprawę gastronomiczną imprezy zapewni doskonała klubowa kuchnia.

  Szczegółowych informacji na temat organizacji imprez w Klubie Golfowym Lisia Polana udziela Katarzyna Jeziorska, e-mail: info@lisiapolana.pl, tel. 22 794 32 05. Na hasło "konferencje.pl" obiekt proponuje 15% zniżki na golfa i hotel (oferta jest ważna do 31 maja 2013 r).

  źródło: Klub Golfowy Lisia Polana

Oferty specjalne