Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Klub Golfowy Lisia Polana

Pomocnia 9, 05-180 Pomiechówek
www.lisiapolana.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Klub Golfowy Lisia Polana

Konferencje i spotkania biznesowe z golfem w tle

Data aktualności: 31-03-2014

 • Konferencje i spotkania biznesowe z golfem w tle - Klub Golfowy Lisia Polana

  Kompleks sportowo-rekreacyjny Lisia Polana oddalony o 40 minut drogi od Warszawy zaprasza do spędzenia czasu podczas wiosennej konferencji lub integracji firmowej na polu golfowym.

   

  Miejsce na konferencje i szkolenia firmowe pod Warszawą


  Klub Golfowy Lisia Polana znajduje się w pobliżu Warszawy, w dolinie Wkry, niedaleko Pomiechówka i ok. 15 km od Portu Lotniczego Modlin.
  W budynku Klubu znajdują się dwie sale konferencyjne na 80 i 40 osób. Większa z sal wyposażona jest w rzutnik zamontowany na suficie, ekran, nagłośnienie i flipcharty. Mniejsza sala posiada przenośny rzutnik. Uczestnicy konferencji mają do dyspozycji 36 miejsc noclegowych. Mogą korzystać z sali fitness i sali gier. Klubowa restauracja z barem i tarasem wychodzącym na pole golfowe serwuje dania kuchni polskiej i śródziemnomorskiej.

   

  Gra w golfa - atrakcja dla uczestników konferencji

   

  Klub Golfowy Lisia Polana to doskonałe miejsce do organizowania konferencji, szkoleń firmowych i spotkań biznesowych. Obiekt posiada mistrzowskiej klasy osiemnastodołkowe pole golfowe i przestronne tereny do ćwiczeń, które są świetnie przygotowane do nauki gry w golfa podczas firmowych imprez integracyjnych. Pole golfowe jest idealnym rozwiązaniem dla tych wszystkich, którzy cenią sobie komfort, ciszę, czasowe odcięcie od zgiełku życia codziennego. W sielskiej atmosferze można skoncentrować się nad wypracowaniem optymalnych rozwiązań dotyczących przyszłości firmy lub przeprowadzić efektywne szkolenie. Jako atrakcję po konferencji obiekt proponuje Akademię Golfa – profesjonalnie i atrakcyjnie przygotowane zajęcia z nauki gry w golfa.

   

Oferty specjalne