Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Lipowy Most Golf Park

Borki 29, 16-030 Supraśl
www.lipowymost.pl

Skontaktuj się z obiektem

Joanna Matowicka Specjalista ds. Marketingu 726 8...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Lipowy Most Golf Park

Niezwykłe konferencje w sercu Puszczy Knyszyńskiej z golfem w tle

Data aktualności: 20-09-2013

 • Niezwykłe konferencje w sercu Puszczy Knyszyńskiej z golfem w tle - Lipowy Most Golf Park
  Lipowy Most Golf Park to nie tylko pole golfowe czy miejsce na wypoczynek i relaks, lecz także sale konferencyjne, które świetnie nadają się zarówno do przeprowadzenia zarówno kameralnego szkolenia, jak i dużej konferencji.
   
  Lipowy Most Golf Park to idealne miejsce do przeprowadzania szkoleń, konferencji, imprez integracyjnych, prezentacji produktów czy organizacji bankietów. Do dyspozycji organizatorów konferencji obiekt oddaje trzy klimatyzowane sale wielofunkcyjne: Meeting Room, Salę Biznesową, a także dużą salę konferencyjną Jagodową. Sala Jagodowa mieści 100 osób w ustawieniu klasowym, 150 w bankietowym i 200 w teatralnym. Meeting Room to zaś pomieszczenie które z powodzeniem mieści 10 osób w ustawieniu klasowym, 20 w bankietowym i 50 w teatralnym. Z kolei sala konferencyjna Biznesowa mieści 10 osób w ustawieniu klasowym, 20 w bankietowym i 40 w teatralnym. Każda z sal konferencyjnych jest wyposażona w projektor multimedialny, ekran, nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe, flipchart oraz system zaciemnienia. W cieplejszych miesiącach do dyspozycji organizatorów spotkań pozostaje również katamaran Franciszek, który z powodzeniem może służyć jako dziesięcioosobowa sala konferencyjna na wodzie.
   
  Praca i wypoczynek w komfortowych warunkach
   
  Mieszczący się w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej kompleks Lipowy Most Golf Park składa się z obiektu hotelowego, Restauracji, Dworku, Powozowni, pola golfowego a także terenów piknikowych i rekreacyjnych. Obiekt dysponuje 42 pokojami jedno- i dwuosobowymi umożliwiającymi zakwaterowanie do 100 osób. W kompleksie znajduje się również pokój przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji gości pozostaje również 6 pokoi dwuosobowych, mieszczących się w staropolskim Dworku. Dla gości szukających nowych doznań estetycznych, hotel oferuje 5 pokoi tematycznych (Myśliwski, Napoleoński, Złoty, Srebrny i Apartament Tatarski) oraz 4 pokoje z motywami golfowymi.
   
  Restauracja Lipowy Most to miejsce specjalizujące się w potrawach kuchni polskiej. Potrawy przygotowuje się tu z użyciem ekologicznych, naturalnych produktów pochodzących wyłącznie z lokalnych źródeł. W restauracji można też skosztować swojskich wędlin wyrabianych na miejscu.
   
  Jednym z atutów kompleksu Lipowy Most Golf Park jest oryginalnie urządzona strefa Wellness, z której rozpościera się widok na pole golfowe, Dworek oraz staw. W strefie znajduje się basen oraz sauna. Tuż obok mieści się strefa SPA, gdzie funkcjonują gabinet kosmetyczny i salon masażu. 
   
  Atrakcje nie tylko dla uczestników konferencji
   
  Wśród licznych atrakcji proponowanych przez Lipowy Most Golf Park należy wymienić Akademię Golfa (nauka gry w golfa z instruktorem) oraz turnieje golfa – zawody dla profesjonalnych lub początkujących graczy. Możliwe jest także zorganizowanie gier z wykorzystaniem sprzętu golfowego, np. golfowe kręgle. Na zakończenie pobytu uczestnicy odbywającego się w hotelu wydarzenia otrzymują oryginalne piłeczki golfowe z logo wybranej firmy i Lipowego Mostu.
   
  Lipowy Most to również doskonałe miejsce na zorganizowanie biesiady. Z myślą o takich właśnie imprezach powstała Powozownia, którą od głównego obiektu dzieli zaledwie 3-minutowy spacer. Ponadto Lipowy Most Golf Park organizuje biesiady w stylu szlacheckim, jak również biesiady sarmackie, w których programie znajdują się: turnieje sarmacki z aktywnym udziałem uczestników, pieśni biesiadne, pokazy walk czy napad Kozaków na gości. Jako imprezy integracyjne doskonale sprawdzają się też biesiady w formie grilla połączone np. z pieczeniem i degustacją dzika lub jagnięcia oraz różnego rodzaju wieczory tematyczne, gdzie historyczne stroje, dekoracje, muzyka oraz dodatkowe atrakcje na długo pozostają w pamięci gości. Do wyboru jest wiele propozycji, m.in.: impreza w stylu Jamesa Bonda, wieczór wróżb, czarów i magii, wieczór meksykański, szkoła przetrwania, uczta u Sułtan czy wieczory myśliwskie. 
   
  Wśród pozostałych, organizowanych przez Lipowy Most Golf Park atrakcji, należy wymienić loty balonem, strzelanie z łuków, zawody wędkarskie, piesze wędrówki, wycieczki rowerowe lub przejażdżki wozami. W sezonie zimowym organizowane są również kuligi, przejażdżki na skuterach śnieżnych, olimpiady zimowe czy zawody hokejowe.
   
  Dodatkowych informacji na temat oferty konferencyjnej obiektu udziela dział sprzedaży i marketingu Lipowy Most Golf Park - osobą kontaktową jest Joanna Matowicka, tel. 726 888 828, e-mail: konferencje@lipowymost.pl.
   
   

Oferty specjalne

 • Szalone Andrzejki w Lipowym Moście!

  Zapraszamy Państwa do spędzenia tego magicznego, pełnego niespodzianek wieczoru w hotelu Lipowy Most Golf Park. Przebojowa muzyka lat 70-tych i 80-tych będzie rozbrzmiewać w Andrzejkowy wieczór w sercu Puszczy Knyszyńskiej! Tematyczną oprawę muzyczną zapewni niezwykły DJ, natomiast Gościem...
 • Sylwester 2013/2014

  Zapraszamy Państwa do spędzenia szampańskiej Nocy Sylwestrowej 2013/2014 w niepowtarzalnej atmosferze. Niezapomniane sylwestrowe i noworoczne chwile w urokliwym miejscu, otoczonym lasami i jedynym w województwie podlaskim polem golfowym. Tylko u nas mogą Państwo zasmakować niepowtarzalnych dań z...
 • Święta Bożego Narodzenia w Lipowym Moście

  Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy - pełen radości, oczekiwania i wspólnych chwil spędzonych z najbliższymi. Magiczna, zimowa aura Lipowego Mostu, śnieg i dźwięk kolęd z pewnością wprawią Państwa w świąteczny nastrój. Z myślą o Państwa komforcie, przygotowaliśmy specjalną ofertę, która...