Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Lipowy Most Golf Park

Borki 29, 16-030 Supraśl
www.lipowymost.pl

Skontaktuj się z obiektem

Joanna Matowicka Specjalista ds. Marketingu 726 8...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Lipowy Most Golf Park

Lipowy Most Golf Park zaprasza na imprezy i konferencje

Data aktualności: 04-10-2013

 • Lipowy Most Golf Park zaprasza na imprezy i konferencje - Lipowy Most Golf Park
  Położony w Puszczy Knyszyńskiej obiekt zaprasza do organizacji konferencji, szkoleń oraz imprez okolicznościowych w niezwykłej oprawie.
   
  Kompleks Lipowy Most Golf Park to: hotel, restauracja, Dworek, Powozownia, a także pole golfowe. W obiekcie mieści się 100 miejsc noclegowych w 42 pokojach jedno- i dwuosobowych oraz 6 pokoi dwuosobowych, mieszczących się w staropolskim Dworku. Dla gości szukających nowych doznań estetycznych, hotel oferuje 5 pokoi tematycznych (Myśliwski, Napoleoński, Złoty, Srebrny i Apartament Tatarski) oraz 4 pokoje z motywami golfowymi. Hotelowa restauracja Lipowy Most specjalizuje się w daniach potrawach kuchni polskiej. W lokalu można też skosztować swojskich wędlin wyrabianych na miejscu.
   
  Relaks z widokiem na pole golfowe
   
  Jednym z atutów kompleksu Lipowy Most Golf Park jest oryginalnie urządzona strefa Wellness, z której rozpościera się widok na pole golfowe, Dworek oraz staw. W strefie znajduje się basen oraz sauna. Tuż obok mieści się strefa SPA, gdzie funkcjonują gabinet kosmetyczny i salon masażu. Wśród licznych atrakcji proponowanych przez Lipowy Most Golf Park należy wymienić Akademię Golfa (nauka gry w golfa z instruktorem) oraz turnieje golfa – zawody dla profesjonalnych lub początkujących graczy. Możliwe jest także zorganizowanie gier z wykorzystaniem sprzętu golfowego, np. golfowe kręgle. Na zakończenie pobytu uczestnicy odbywającego się w hotelu wydarzenia otrzymują oryginalne piłeczki golfowe z logo wybranej firmy i Lipowego Mostu.
   
  Lipowy Most Golf Park zaprasza równiez na Andrzejki i Sylwestra. Dodatkowych informacji na temat oferty obiektu udziela dział sprzedaży i marketingu Lipowy Most Golf Park - osobą kontaktową jest Wanda Piekutowska, tel. 693 632 407, e-mail: marketing@lipowymost.pl.

Oferty specjalne

 • Szalone Andrzejki w Lipowym Moście!

  Zapraszamy Państwa do spędzenia tego magicznego, pełnego niespodzianek wieczoru w hotelu Lipowy Most Golf Park. Przebojowa muzyka lat 70-tych i 80-tych będzie rozbrzmiewać w Andrzejkowy wieczór w sercu Puszczy Knyszyńskiej! Tematyczną oprawę muzyczną zapewni niezwykły DJ, natomiast Gościem...
 • Sylwester 2013/2014

  Zapraszamy Państwa do spędzenia szampańskiej Nocy Sylwestrowej 2013/2014 w niepowtarzalnej atmosferze. Niezapomniane sylwestrowe i noworoczne chwile w urokliwym miejscu, otoczonym lasami i jedynym w województwie podlaskim polem golfowym. Tylko u nas mogą Państwo zasmakować niepowtarzalnych dań z...
 • Święta Bożego Narodzenia w Lipowym Moście

  Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy - pełen radości, oczekiwania i wspólnych chwil spędzonych z najbliższymi. Magiczna, zimowa aura Lipowego Mostu, śnieg i dźwięk kolęd z pewnością wprawią Państwa w świąteczny nastrój. Z myślą o Państwa komforcie, przygotowaliśmy specjalną ofertę, która...