Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Lubelskie Centrum Konferencyjne

Grottgera 2, 20-029 Lublin
http://lcklubelskie.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Lubelskie Centrum Konferencyjne

Lubelskie Centrum Konferencyjne będzie gotowe na wiosnę 2015 roku

Data aktualności: 24-01-2014

 • Lubelskie Centrum Konferencyjne będzie gotowe na wiosnę 2015 roku - Lubelskie Centrum Konferencyjne
  Kolejny etap prac na budowie obiektu ma rozpocząć się nie wcześniej niż 1 lutego 2014 roku. Zakończenie budowy centrum zaplanowano na 30 kwietnia 2015 roku.
   
  Wykonawcą inwestycji będzie firma Budimex, która w przetargu na budowę Lubelskiego Centrum Konferencyjnego oraz siedziby Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie złożyła ofertę za 89,7 mln złotych netto.
   
  Najnowocześniejsze centrum konferencyjne w Lublinie
   
  Mieszczące się przy Alejach Racławickich Lubelskie Centrum Konferencyjne to obiekt o powierzchni całkowitej ok. 12 850 mkw. i kubaturze ok. 48,800 m³. Obiekt będzie liczyć 6 kondygnacji nadziemnych, zaprojektowanych na planie rombu, z przeznaczeniem na powierzchnie biurowe, konferencyjne i wystawowe. W części podziemnej zlokalizowany będzie trzykondygnacyjny garaż oraz pomieszczenia techniczne. W części konferencyjnej budynku znajdzie się główna sala konferencyjna na 420 osób. Kolejna sala konferencyjna przewidziana została a ok. 210 osób, natomiast trzecia, ostatnia sala pomieści do 100 osób. W części wystawienniczej obiektu zaplanowano otwartą przestrzeń dla ok. 800 zwiedzających z możliwością usytuowania na dwóch kondygnacjach.