Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Lubelskie Centrum Konferencyjne

Grottgera 2, 20-029 Lublin
http://lcklubelskie.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Lubelskie Centrum Konferencyjne

Lublin zyska nowy obiekt na konferencje

Data aktualności: 29-04-2013

 • Lublin zyska nowy obiekt na konferencje - Lubelskie Centrum Konferencyjne

  Na placu budowy Lubelskiego Centrum Konferencyjnego i nowej siedziby Urzędu Marszałkowskiego przy zbiegu al. Racławickich i ul. Grottgera trwają intensywne prace.

   

   

   

   

   

   

  Jak informuje w rozmowie z "Dziennikiem Wschodnim" Beata Górka, rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego, budowa obiektów przebiega idzie zgodnie z planem. Na chwilę obecną robotnicy pracują nad trzecią kondygnacją LCK. Centrum będzie największym w regionie miejscem do organizacji konferencji, zjazdów i wystaw. Na sześciu kondygnacjach znajdą się sale wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny. Największa sala konferencyjna pomieści ok. 420 osób. Z kolei parking dla 60 samochodów znajdzie się na trzech kondygnacjach podziemnych, tam pojawią się archiwa i magazyny.

   

  Obiekt ma zostać oddany do użytku jesienią 2014 roku.

   

  źródło: Dziennik Wschodni