Pałac Odrowążów Manor House w Chlewiskach koło Szydłowca to przepiękny XVI-wieczny zabytek, który w środku kryje luksus na najwyższym poziomie. To miejsce gdzie można spędzić czas iście po królewsku, oddając się przeróżnym formom rekreacji.

To właśnie w tej gościnnej posiadłości znajduje się kompleks Łaźni Rzymskich, który w lipcu powiększył się o Oranżerię Pałacową z Basenem Nowej Ery, Ery Wodnika.

Basen ten jest pierwszym basenem w Polsce, w którym zastosowana została bezchlorowa, innowacyjna, bardzo zdrowa dla człowieka metoda uzdatniania wody oparta na nadtlenku wodoru stabilizowanym jonami srebra, w wyniku której nie ulatniają się żadne szkodliwe związki chemiczne, a jedynie tlen i woda. Krystalicznie czysta, bezzapachowa woda z jonami srebra nie wywołuje żadnych alergii, natomiast chroni i pielęgnuje skórę. Po kąpieli w basenie wystarczy tylko osuszyć ciało i natrzeć je nawilżającym balsamem znajdującym się w pokoju Gości, aby działanie „srebrnej wody” trwało dalej.

Basen o wymiarach 24m x 9m (170m2 wody) wyposażony jest w liczne atrakcje wodne: rwącą rzekę która nie ma końca, wodno-powietrzne gejzery, podwodne masujące leżanki i siedziska, wodne wylewki: masażery karku i kręgosłupa, ścienne dysze masażu ciała, jacuzzi itp. Dzięki przeszklonemu budynkowi oranżerii, zażywając orzeźwiających kąpieli Goście mogą jednocześnie podziwiać piękno zabytkowego pałacowego Parku, a w ciepłe dni opalać się na zewnętrznym tarasie.

źródło:  www.manorhouse.pl