Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Manor House SPA - Pałac Odrowążów

Czachowskiego 56, 26-510 Chlewiska
www.manorhouse.pl

Skontaktuj się z obiektem

Dorota Tokarska Dyrektor ds Marketingu +4844...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Manor House SPA - Pałac Odrowążów

Nowy basen z jonami srebra

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowy basen z jonami srebra - Manor House SPA - Pałac Odrowążów

  Pałac Odrowążów Manor House w Chlewiskach koło Szydłowca to przepiękny XVI-wieczny zabytek, który w środku kryje luksus na najwyższym poziomie. To miejsce gdzie można spędzić czas iście po królewsku, oddając się przeróżnym formom rekreacji.

   

   

   

   

     To właśnie w tej gościnnej posiadłości znajduje się kompleks Łaźni Rzymskich, który w lipcu powiększył się o Oranżerię Pałacową z Basenem Nowej Ery, Ery Wodnika.


  Basen ten jest pierwszym basenem w Polsce, w którym zastosowana została bezchlorowa, innowacyjna, bardzo zdrowa dla człowieka metoda uzdatniania wody oparta na nadtlenku wodoru stabilizowanym jonami srebra, w wyniku której nie ulatniają się żadne szkodliwe związki chemiczne, a jedynie tlen i woda. Krystalicznie czysta, bezzapachowa woda z jonami srebra nie wywołuje żadnych alergii, natomiast chroni i pielęgnuje skórę. Po kąpieli w basenie wystarczy tylko osuszyć ciało i natrzeć je nawilżającym balsamem znajdującym się w pokoju Gości, aby działanie „srebrnej wody” trwało dalej.

     Basen o wymiarach 24m x 9m (170m2 wody) wyposażony jest w liczne atrakcje wodne: rwącą rzekę która nie ma końca, wodno-powietrzne gejzery, podwodne masujące leżanki i siedziska, wodne wylewki: masażery karku i kręgosłupa, ścienne dysze masażu ciała, jacuzzi itp. Dzięki przeszklonemu budynkowi oranżerii, zażywając orzeźwiających kąpieli Goście mogą jednocześnie podziwiać piękno zabytkowego pałacowego Parku, a w ciepłe dni opalać się na zewnętrznym tarasie.  źródło:  www.manorhouse.pl

Oferty specjalne

 • Wiosenny sezon na konferencje

  Wiosną na firmowe wyjazdy najlepiej wybrać hotel z dala od miasta, by cieszyć się spokojem i urokami polskiej przyrody. Wspaniała historia i współczesny luksus, przepiękny park i pozytywna energia natury, komfortowe wnętrza i dobra kuchnia - to wszystko znajdziecie w Hotelu Manor House SPA.
 • Gratis dwie sale konferencyjne!

  Zapytaj o szczegóły: konferencje@manorhouse.pl
 • Gratis koncert na gongi

  GRATIS - Koncert na gongi i misy tybetańskie dla grup powyżej 25 osób. Korzenie tej terapii sięgają ok. 3,5 tysiąca lat a pochodzą z terenów Tybetu i Nepalu. GONG to starożytny instrument o potężnych wibracjach, który wytwarza najsilniej rezonujące dźwięki spośród...