Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Manor House SPA - Pałac Odrowążów

Czachowskiego 56, 26-510 Chlewiska
www.manorhouse.pl

Skontaktuj się z obiektem

Dorota Tokarska Dyrektor ds Marketingu +4844...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Manor House SPA - Pałac Odrowążów

Hotel na konferencje nagrodzony

Data aktualności: 22-11-2012

 • Hotel na konferencje nagrodzony - Manor House SPA - Pałac Odrowążów

  Hotel Manor House wyróżniony został w kategorii  Magiczne Miejsca i nagrodzony Certyfikatem Najwyższej Jakości Świadczonych Usług.
   

   

   

   

   

   

   


  Jury pod przewodnictwem prezesa Polskiej Izby Turystyki Józefa Ratajskiego, oraz: wiceprezesa Polskiej Organizacji Turystycznej Elżbiety Wąsowicz-Zaborek, redaktora naczelnego Miesięcznika Hotelarz Rafała Szubstarskiego, Rafała Rosiejaka - krajowego koordynatora ds. Zakwaterowania Kibiców w spółce Euro 2012 wraz z Oficyną Wydawniczą Millenia zakończyło weryfikację złotej setki hoteli, restauracji i miejsc magicznych za rok 2011.  Certtyfikat Jakości Świadczonych Usług otrzymał Hotel Manor House.

  Wręczenie Certyfikatów dokona kapituła jury Golden Rankingu w dniu 20.04.2012 podczas targów LATO 2012 organizowanych przez MT Polska w Warszawie przy ul. Marsa 56c

  To niezwykłe przedsięwzięcie objęły patronatem między innymi: Polska Organizacja Turystyczna, Polska Izba Turystyki, PL2012, Polska Agencja Rozwoju Turystyki a także Telewizja Polsat.

  Posiadłość Manor House to Zespół Pałacowo Parkowy w Chlewiskach koło Szydłowca – cenny zabytek narodowego dziedzictwa. Znajduje się 140 km na południe od Warszawy. To świat Wellness i Spa, to miejsce konferencji, imprez firmowych i rodzinnych, wesel, komfortowego wypoczynku i relaksu. Do dyspozycji Gości hotel oddaje: 53 pokoje i 9 apartamentów stylowo umeblowanych z dostępem do bezprzewodowego Internetu, a także 11 wielofunkcyjnych, klimatyzowanych sal konferencyjnych.

   


  źródło: www.manorhouse.pl
   

Oferty specjalne

 • Wiosenny sezon na konferencje

  Wiosną na firmowe wyjazdy najlepiej wybrać hotel z dala od miasta, by cieszyć się spokojem i urokami polskiej przyrody. Wspaniała historia i współczesny luksus, przepiękny park i pozytywna energia natury, komfortowe wnętrza i dobra kuchnia - to wszystko znajdziecie w Hotelu Manor House SPA.
 • Gratis dwie sale konferencyjne!

  Zapytaj o szczegóły: konferencje@manorhouse.pl
 • Gratis koncert na gongi

  GRATIS - Koncert na gongi i misy tybetańskie dla grup powyżej 25 osób. Korzenie tej terapii sięgają ok. 3,5 tysiąca lat a pochodzą z terenów Tybetu i Nepalu. GONG to starożytny instrument o potężnych wibracjach, który wytwarza najsilniej rezonujące dźwięki spośród...