Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Manor House SPA - Pałac Odrowążów

Czachowskiego 56, 26-510 Chlewiska
www.manorhouse.pl

Skontaktuj się z obiektem

Dorota Tokarska Dyrektor ds Marketingu +4844...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Manor House SPA - Pałac Odrowążów

Pożar w obiekcie nie zniszczył jego zaplecza konferencyjnego

Data aktualności: 31-12-2012

 • Pożar w obiekcie nie zniszczył jego zaplecza konferencyjnego - Manor House SPA - Pałac Odrowążów
  25 grudnia 2012 r. w zabytkowym pałacu Odrowążów w Chlewiskach w województwie mazowieckim wybuchł pożar. Jak informują przedstawiciele Manor House, nikomu nic się nie stało, a część konferencyjna obiektu już wkrótce zostanie ponownie oddana do użytku.
   
   
   
   
   
   
   
  Ogień pojawił się na poddaszu budynku około godz. 10.00 rano. W jego efekcie spłonęło poddasze i dach jednego skrzydła pałacu. W trwającym cały dzięń gaszeniu pożaru wzięło udział 9 zastępów straży pożarnej. Wszyscy goście obiektu zostali bezpiecznie ewakuowani.
   
  - Pałac Odrowążów na chwilę obecna został zamknięty dla gości w celu przeprowadzenia działań odpowiednich służb, jednak konferencyjno-bankietowa część Pałacu niedługo zostanie ponownie udostępniona. Pozostałe budynki: Stajnia Platera z restauracją, Termy Zamkowe ze SPA i Łaźniami oraz Basen Ery Wodnika, funkcjonują bez przeszkód - poinformowali przedstawiciele obiektu na jego stronie internetowej.
   
  Manor House oddaje do dyspozycji organizatorów konferencji klimatyzowane i wielofunkcyjne sale konferencyjne mieszczące się w trzech obiektach: w XVI-wiecznym Pałacu Odrowążów, XIX wiecznej Stajni Platera i Termach Zamkowych. Stylowo urządzone pomieszczenia są wyposażone w nowoczesny sprzet konferencyjny i bezprzewodowy dostęp do internetu. Znajdująca się w Pałacu Odrowążów restauracja specjalizuje się w daniach kuchni polskiej i fusion. Goście obiektu mogą wypić drinka w barze lub na tarasie. Na zaplecze noclegowe Manor House składają się 62 pokoje mieszczące się zarówno w pałacu, jak i budynku XIX-wiecznej stajni. Każdy z nich wyposażono w udogodnienia do zabiegów odnowy biologicznej, w tym masażery i lampy solne. Uczestnicy odbywających się w obiekcie wydarzeń mogą uprawiać takie sporty jak minigolf, nordic walking oraz jazda na rowerze. Do ich dyspozycji pozostaje również centrum fitness oferujące między innymi zabiegi fototerapii. Atrakcją placówki jest również znajdujący się w w Oranżerii Łaźni Rzymskich basen - pierwszy w Polsce, w którym zastosowana została bezchlorowa i bezzapachowa woda z jonami srebra. Basen jest wyposażony w liczne atrakcje wodne: rwącą rzekę, gejzery, masujące leżanki i siedziska, masażery karku i kręgosłupa, jacuzzi, itp. Dzięki przeszklonemu budynkowi oranżerii zażywając orzeźwiających kąpieli goście obiektu mogą jednocześnie podziwiać piękno zabytkowego pałacowego parku, a w ciepłe dni opalać się na zewnętrznym tarasie. 
   
  Dodatkowych informacji na temat oferty konferencyjnej obiektu udziela jego dział marketingu, e-mail: konferencje@manorhouse.pl, tel. 44 682 12 21.
   

Oferty specjalne

 • Wiosenny sezon na konferencje

  Wiosną na firmowe wyjazdy najlepiej wybrać hotel z dala od miasta, by cieszyć się spokojem i urokami polskiej przyrody. Wspaniała historia i współczesny luksus, przepiękny park i pozytywna energia natury, komfortowe wnętrza i dobra kuchnia - to wszystko znajdziecie w Hotelu Manor House SPA.
 • Gratis dwie sale konferencyjne!

  Zapytaj o szczegóły: konferencje@manorhouse.pl
 • Gratis koncert na gongi

  GRATIS - Koncert na gongi i misy tybetańskie dla grup powyżej 25 osób. Korzenie tej terapii sięgają ok. 3,5 tysiąca lat a pochodzą z terenów Tybetu i Nepalu. GONG to starożytny instrument o potężnych wibracjach, który wytwarza najsilniej rezonujące dźwięki spośród...