24 lutego 2014 roku kompleks hotelowypod Radomiem został oficjalnie skategoryzowany i może pochwalić się czterema gwiazdkami w kategorii hotel.

Czterogwiazdkowa kategoryzacja całej placówki to jednak nie koniec planów jej właścicieli - trwa bowiem procedura kategoryzacyjna na 5 gwiazdek dla Pałacu Odrowążów - głównego, reprezentacyjnego obiektu posiadłości Manor House. Indywidualna klasyfikacja jest możliwa, nawet poszczególne piętra w hotelach mogą mieć różne standardy. Dlatego pałac, jako budynek zabytkowy, a mimo to elegancki i pieczołowicie odrestaurowany może ubiegać się o wyższą standaryzację.

Zabytkowy zespół pałacowo-parkowy w Chlewiskach

Manor House SPA to hotel z dużym ogrodem, w którym organizowane są konferencje na świeżym powietrzu. Pomijając ofertę Studia Odnowy Biologicznej Manor Spa, wiele oferowanych w obiekcie atrakcji jest związanych z szerokim wachlarzem aktywności, czy to sportowych, rekreacyjnych, czy tych związanych z poznawaniem historii. Ponad 10-hektarowy teren należący do posiadłości Manor House to stawy, na których urządzane są zawody sportowe, a biznesmeni relaksują się grając w water golf. To także Ogród Medytacji, wiele alejek, zakątków, kamiennych ławeczek tuż nad przecinającym posiadłość strumykiem. Cały park wpisany jest na listę najcenniejszych parków w Polsce, znajdują się w nim okazałe pomniki przyrody. Można tu zrelaksować się, zabawić, rywalizować i wypoczywać. Kamienny Krąg i piramida Horusa to dodatkowe atrakcje dla osób, którym bliska jest filozofia związana z przyrodą i siłami natury.

Enklawa spokoju, biznesu i innowacyjnych rozwiązań

Konferencje i szkolenia, spotkania integracyjne i motywacyjne dla firm to codzienność w hotelu Manor House SPA. Dlatego rozległy teren, możliwość korzystania z różnych atrakcji, takich jak Witalna Wioska SPA, Łaźnie Rzymskie lub Basen Ery Wodnika sprawia, że hotel zyskuje na jakości i atrakcyjności. Szczególnie godne uwagi są innowacje i zmiany jakie przechodzi hotel. Basen Ery Wodnika to jedyny taki basen w Polsce – wypełniony jest wodą jonizowaną srebrem, która nie zawiera chloru, a dodatkowo jest ożywiana metodą Grandera. To rozwiązanie zarówno innowacyjne, jak i pełne odpowiedzialności za klientów. Woda nie powoduje podrażnień i jest bezpieczna nawet dla alergików.

Wśród zmian, jakie przechodzi hotel Manor House SPA, należy wymienić otwarcie i dostosowanie się do nawet najbardziej wymagających klientów. W styczniu 2014 roku wprowadzono nowe menu wegańskie. Restauracja serwuje teraz urozmaicone dania dla wegetarian i wegan. Natomiast od 16 marca 2014 r. hotel Manor House SPA będzie enklawą dla dorosłych. Oznacza to, że z oferty obiektu może korzystać młodzież od 12 roku życia. Dla młodszych dzieci hotel przygotował oferty sezonowe, na wakacje, ferie zimowe, a także na okresy Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy, gdy do Manor House SPA przybywają całe wielopokoleniowe rodziny.