Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Manor House SPA - Pałac Odrowążów

Czachowskiego 56, 26-510 Chlewiska
www.manorhouse.pl

Skontaktuj się z obiektem

Dorota Tokarska Dyrektor ds Marketingu +4844...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Manor House SPA - Pałac Odrowążów

Manor House SPA ma cztery gwiazdki i stara się o kolejną

Data aktualności: 27-02-2014

 • Manor House SPA ma cztery gwiazdki i stara się o kolejną - Manor House SPA - Pałac Odrowążów
  24 lutego 2014 roku kompleks hotelowypod Radomiem został oficjalnie skategoryzowany i może pochwalić się czterema gwiazdkami w kategorii hotel.
   
  Czterogwiazdkowa kategoryzacja całej placówki to jednak nie koniec planów jej właścicieli - trwa bowiem procedura kategoryzacyjna na 5 gwiazdek dla Pałacu Odrowążów - głównego, reprezentacyjnego obiektu posiadłości Manor House. Indywidualna klasyfikacja jest możliwa, nawet poszczególne piętra w hotelach mogą mieć różne standardy. Dlatego pałac, jako budynek zabytkowy, a mimo to elegancki i pieczołowicie odrestaurowany może ubiegać się o wyższą standaryzację.
   
  Zabytkowy zespół pałacowo-parkowy w Chlewiskach
   
  Manor House SPA to hotel z dużym ogrodem, w którym organizowane są konferencje na świeżym powietrzu. Pomijając ofertę Studia Odnowy Biologicznej Manor Spa, wiele oferowanych w obiekcie atrakcji jest związanych z szerokim wachlarzem aktywności, czy to sportowych, rekreacyjnych, czy tych związanych z poznawaniem historii. Ponad 10-hektarowy teren należący do posiadłości Manor House to stawy, na których urządzane są zawody sportowe, a biznesmeni relaksują się grając w water golf. To także Ogród Medytacji, wiele alejek, zakątków, kamiennych ławeczek tuż nad przecinającym posiadłość strumykiem. Cały park wpisany jest na listę najcenniejszych parków w Polsce, znajdują się w nim okazałe pomniki przyrody. Można tu zrelaksować się, zabawić, rywalizować i wypoczywać. Kamienny Krąg i piramida Horusa to dodatkowe atrakcje dla osób, którym bliska jest filozofia związana z przyrodą i siłami natury.
   
  Enklawa spokoju, biznesu i innowacyjnych rozwiązań
   
  Konferencje i szkolenia, spotkania integracyjne i motywacyjne dla firm to codzienność w hotelu Manor House SPA. Dlatego rozległy teren, możliwość korzystania z różnych atrakcji, takich jak Witalna Wioska SPA, Łaźnie Rzymskie lub Basen Ery Wodnika sprawia, że hotel zyskuje na jakości i atrakcyjności. Szczególnie godne uwagi są innowacje i zmiany jakie przechodzi hotel. Basen Ery Wodnika to jedyny taki basen w Polsce – wypełniony jest wodą jonizowaną srebrem, która nie zawiera chloru, a dodatkowo jest ożywiana metodą Grandera. To rozwiązanie zarówno innowacyjne, jak i pełne odpowiedzialności za klientów. Woda nie powoduje podrażnień i jest bezpieczna nawet dla alergików.
   
  Wśród zmian, jakie przechodzi hotel Manor House SPA, należy wymienić otwarcie i dostosowanie się do nawet najbardziej wymagających klientów. W styczniu 2014 roku wprowadzono nowe menu wegańskie. Restauracja serwuje teraz urozmaicone dania dla wegetarian i wegan. Natomiast od 16 marca 2014 r. hotel Manor House SPA będzie enklawą dla dorosłych. Oznacza to, że z oferty obiektu może korzystać młodzież od 12 roku życia. Dla młodszych dzieci hotel przygotował oferty sezonowe, na wakacje, ferie zimowe, a także na okresy Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy, gdy do Manor House SPA przybywają całe wielopokoleniowe rodziny.
   

Oferty specjalne

 • Wiosenny sezon na konferencje

  Wiosną na firmowe wyjazdy najlepiej wybrać hotel z dala od miasta, by cieszyć się spokojem i urokami polskiej przyrody. Wspaniała historia i współczesny luksus, przepiękny park i pozytywna energia natury, komfortowe wnętrza i dobra kuchnia - to wszystko znajdziecie w Hotelu Manor House SPA.
 • Gratis dwie sale konferencyjne!

  Zapytaj o szczegóły: konferencje@manorhouse.pl
 • Gratis koncert na gongi

  GRATIS - Koncert na gongi i misy tybetańskie dla grup powyżej 25 osób. Korzenie tej terapii sięgają ok. 3,5 tysiąca lat a pochodzą z terenów Tybetu i Nepalu. GONG to starożytny instrument o potężnych wibracjach, który wytwarza najsilniej rezonujące dźwięki spośród...