Pałac Odrowążów w Chlewiskach podniósł swój standard i w kategorii "hotel" ma już pięć gwiazdek. Pozostała część kompleksu hotelowego Manor House - XIX-wieczna Stajnia Platera oraz Termy Zamkowe - mają standard czterech gwiazdek.

Decyzja Marszałka Województwa Mazowieckiego o nadaniu najwyższej kategorii dla Pałacu Odrowążów została wydana 11 kwietnia 2014 roku. Jak zauważają przedstawiciele obiektu, niewiele zabytkowych pałaców, willi i dworków - mimo posiadania pokoi gościnnych - ubiega się o standaryzację. Wiąże się to bowiem z wieloma kosztami i trudnościami w utrzymaniu i prowadzeniu zabytkowego obiektu.

Komfortowy wypoczynek i udane konferencje pod Radomiem

Właścicielem wpisanego do Rejestru Zabytków Zespołu Pałacowo-Parkowego w Chlewiskach, w którego skład wchodzi Pałac Odrowążów, Stajnia Platera oraz Termy Zamkowe, od 1999 roku jest spółka Manor House. Firma nieprzerwanie od 2000 roku inwestuje, przywracając zabytkom dawną świetność, jednocześnie poszerzając bazę noclegową, rekreacyjną, gastronomiczną i konferencyjną w obiektach. W kompleksie mogą być organizowane konferencje, imprezy firmowe i okolicznościowe. Na zaplecze noclegowe obiektu składają się 53 pokoje i 9 apartamentów. Pałac dysponuje także jedenastoma klimatyzowanymi salami konferencyjnymi. Uczestnicy odbywających się w kompleksie spotkań mają możliwość skorzystania z wielu oferowanych przez ośrodek atrakcji. Jedną z nich jest Basen Ery Wodnika - jedyny basen w Polsce wypełniony wodą jonizowaną srebrem.