Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Manor House SPA - Pałac Odrowążów

Czachowskiego 56, 26-510 Chlewiska
www.manorhouse.pl

Skontaktuj się z obiektem

Dorota Tokarska Dyrektor ds Marketingu +4844...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Manor House SPA - Pałac Odrowążów

Pałac Odrowążów ma już pięć gwiazdek

Data aktualności: 23-04-2014

 • Pałac Odrowążów ma już pięć gwiazdek - Manor House SPA - Pałac Odrowążów
  Pałac Odrowążów w Chlewiskach podniósł swój standard i w kategorii "hotel" ma już pięć gwiazdek. Pozostała część kompleksu hotelowego Manor House - XIX-wieczna Stajnia Platera oraz Termy Zamkowe - mają standard czterech gwiazdek.
   
  Decyzja Marszałka Województwa Mazowieckiego o nadaniu najwyższej kategorii dla Pałacu Odrowążów została wydana 11 kwietnia 2014 roku. Jak zauważają przedstawiciele obiektu, niewiele zabytkowych pałaców, willi i dworków - mimo posiadania pokoi gościnnych - ubiega się o standaryzację. Wiąże się to bowiem z wieloma kosztami i trudnościami w utrzymaniu i prowadzeniu zabytkowego obiektu.
   
  Komfortowy wypoczynek i udane konferencje pod Radomiem
   
  Właścicielem wpisanego do Rejestru Zabytków Zespołu Pałacowo-Parkowego w Chlewiskach, w którego skład wchodzi Pałac Odrowążów, Stajnia Platera oraz Termy Zamkowe, od 1999 roku jest spółka Manor House. Firma nieprzerwanie od 2000 roku inwestuje, przywracając zabytkom dawną świetność, jednocześnie poszerzając bazę noclegową, rekreacyjną, gastronomiczną i konferencyjną w obiektach. W kompleksie mogą być organizowane konferencje, imprezy firmowe i okolicznościowe. Na zaplecze noclegowe obiektu składają się 53 pokoje i 9 apartamentów. Pałac dysponuje także jedenastoma klimatyzowanymi salami konferencyjnymi. Uczestnicy odbywających się w kompleksie spotkań mają możliwość skorzystania z wielu oferowanych przez ośrodek atrakcji. Jedną z nich jest Basen Ery Wodnika - jedyny basen w Polsce wypełniony wodą jonizowaną srebrem.

Oferty specjalne

 • Wiosenny sezon na konferencje

  Wiosną na firmowe wyjazdy najlepiej wybrać hotel z dala od miasta, by cieszyć się spokojem i urokami polskiej przyrody. Wspaniała historia i współczesny luksus, przepiękny park i pozytywna energia natury, komfortowe wnętrza i dobra kuchnia - to wszystko znajdziecie w Hotelu Manor House SPA.
 • Gratis dwie sale konferencyjne!

  Zapytaj o szczegóły: konferencje@manorhouse.pl
 • Gratis koncert na gongi

  GRATIS - Koncert na gongi i misy tybetańskie dla grup powyżej 25 osób. Korzenie tej terapii sięgają ok. 3,5 tysiąca lat a pochodzą z terenów Tybetu i Nepalu. GONG to starożytny instrument o potężnych wibracjach, który wytwarza najsilniej rezonujące dźwięki spośród...