Masuria Hotel SPA ma nowego dyrektora - jest nim Ewa Kopciewska, która wcześniej pełniła funkcę wicedyrektora pięciogwiazdkowego Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie.

Ewa Maria Kopciewska jest absolwentką Olsztyńskiej Szkoły Wyższej. Swoją przygodę z branżą hotelarską rozpoczynała w Hotelu Orbis Mrongovia w Mrągowie. Od początku pracy w hotelarstwie czuła zamiłowanie do tej dziedziny. W 2011 r. objęła stanowisko kierownika marketingu i sprzedaży hotelu St. Bruno w Giżycku oraz brała aktywny udział w uruchamianiu tego czterogwiazdkowca. W 2012 r. w plebiscycie „Osobowość w roku 2012 Mice Poland” znalazła się w dziesiątce najlepszych managerów obiektów hotelowych w Polsce. W 2013 i 2014 r. pracowała na stanowisku zastępcy dyrektora pięciogwiazdkowego Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. Od 1 maja 2014 r. objęła stanowisko dyrektora czterogwiazdkowego Hotelu Masuria w Łukcie. Jako absolwentka Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Mrągowie z prawdziwą pasją uprawia w wolnym czasie żeglarstwo. Interesuje się również fotografią.

Konferencje na Mazurach

Hotel Masuria jest doskonale przygotowany do organizacji konferencji i szkoleń. Centrum Konferencyjne składa się z 4 sal, które mieszczą od 20 do 300 osób. Ponadto największa z sal – Sala Złota, może zostać podzielona na 3 mniejsze. Łącznie w obiekcie można zorganizować konferencję dla ok. 500 osób. Wszystkie sale są standardowo wyposażone w ekran, flipchart, nagłośnienie, Internet i klimatyzację. Rzutnik multimedialny dostępny jest za dodatkową opłatą. Baza noclegowa hotelu to 162 miejsca w komfortowo urządzonych pokojach i apartamentach.