Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

Poznańska 177, 05-850 Warszawa
www.mazurkashotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Aneta Klepacka Kierownik Działu Konferencji i Bankietów +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

Magdalena Żelech nowym kierownikiem działu sprzedaży w centrum konferencyjnym pod Warszawą

Data aktualności: 22-11-2012

 • Magdalena Żelech nowym kierownikiem działu sprzedaży w centrum konferencyjnym pod Warszawą - MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

  Na zajmowanym obecnie stanowisku do jej obowiązków należy zarządzanie i optymalizacja procesu sprzedaży.

   

   

   

   

   

     Magdalena Żelech z branżą handlową jest związana od ponad dziesięciu lat. W latach 2010-2011 była kierownikiem sieci sprzedaży w Exim Tours, gdzie odpowiadała za rozwój i nadzór pracy sieci firmowych salonów sprzedaży na terenie całej Polski. Od 2009 r. była właścicielem firmy 4M Consulting, była też sales managerem w firmie BTS Business Travel Service. Jak sama mówi, doświadczenia z pracy w tych firmach umożliwiły jej zdobycie kompetencji z zakresu telemarketingu, sprzedaży bezpośredniej oraz indywidualnej.

  MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel jest czterogwiazdkowym obiektem konferencyjno–hotelowym oferującym zintegrowane usługi klientom indywidualnym, grupom turystycznym oraz grupom biznesowym. Centrum kongresowe specjalizuje się w kompleksowej organizacji konferencji, kongresów, eventów, bankietów, targów, oraz imprez okolicznościowych. W obiekcie mieści się 35 sal konferencyjnych, 3,5 tys. mkw. powierzchni wystawienniczej oraz 158 pokoi dla gości.

  źródło: www.mazurkashotel.pl

Oferty specjalne